Left Banner

Left Banner

Mes Instagram'e
   

Rankų darbo Kalėdinė dovana

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Straipsniai ir patarimai - Syvas.lt Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 257

Kodėl rankų darbo Kalėdinė dovana yra tokia miela? Galbūt todėl, kad nieko nėra malonesnio už artimo žmogaus prisilietimą? Žinoma, ne visi turi galimybes sukurti kažką gražaus patys, todėl verta pasidairyti jau pagamintų rankdarbių. Jie taip pat turi stiprią žmogaus energiją, o sukurti su meile tikrai pradžiugins brangius žmones.

Jei ketinate gaminti dovaną patys

Turintiems neblogus gamybos įgūdžius tikrai nekils problemų ir idėjų. Galite:

- numegzti ar nunerti rūbą, aksesuarą, dekoro detalę;

- pagaminti veltinį žaislą, papuošalus ir kt.;

- nupiešti paveikslą;

- pasiūti kažką gražaus;

- ir kt.

Internete idėjų ir gamybos instrukcijų rastumėte tikrai daug. Jei įgūdžiai minimalūs ar niekada to nedarėte, skirkite tam daugiau laiko. Bandykite, eksperimentuokite, įsigykite tinkamas priemones.

Kai gamybai nėra laiko ir noro

Tokiu atveju pirktinė dovana bus tokia pat miela, ypač rankų darbo. Žmones džiugina vienetiniai daiktai. Ypatingai moterys nemėgsta susitikti kitų su tokia pačia suknele, papuošalais ar avalyne. Tai natūrali reakcija, nes kiekvienas esame skirtingas ir norime išsaugoti savo unikalumą.

Kaip išsirinkti rankų darbo dovaną?

Pirma atkreipkite dėmesį į vidinę momentinę reakciją, nes tokių daiktų energija daug stipresnė nei masinės gamybos. Tad sureaguosite ne tik į spalvą, formą, kainą ir kokybę.

Rinkitės tai, kas nudžiugintų gavėją, net jei jums tas daiktas ir atrodo nereikalingas. Pavyzdžiui, mama turi nemažai medinių dirbinių ir kartais vis dairosi naujų. Net jei jums atrodo, kad tikrai jų gana, mamą tokia dovana nudžiugintų. 

Atsižvelkite į tai, ką artimas žmogus labiau vertina kaip dovaną – praktiškumą ar reprezentatyvumą. Pavyzdžiui, galbūt neperka paveikslų ar dekoro elementų, nes tiesiog neleidžia sau tokių išlaidų, bet gavęs tikrai nudžiugtų. O gal priešingai, nevertina tokių dalykų ir meta juos lauk, kad neužimtų vietos.

Kad ir kokia rankų darbo Kalėdinė dovana taps Jūsų išrinktąja, tegul ji bus padovanota iš širdies į širdį.

Komentarai

Palikite komentarą