Left Banner

Left Banner

Mes Instagram'e
   

Nėriniuotos Kalėdos

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 1268

Kokios bus šiųmetės mūsų Kalėdos – baltos, spalvotos, o gal... nėriniuotos? Kuo nustebinsime artimuosius? Tai klausimai, kuriuos užduodame sau kasmet, artėjant gražiausiam metų įvykiui, nes visa širdimi trokštame, kad viskas pasisektų kuo puikiausiai. Juk tai bus diena, priversianti mus stabtelėti, susimąstyti ir pasidžiaugti nepamirštamomis akimirkomis su pačiais artimiausiais žmonėmis. Teminis aplinkos dekoravimas jau seniai yra populiarus įvairių švenčių metu, ne išimtis ir Kalėdos. Kūrybingosioms estetėms norime pasiūlyti itin jaukią, šios sakralios šeimos šventės dekoro tematiką – „Nėriniuotos Kalėdos“. Ruoštis šventei pradedame gerokai iš anksto – atveriame savo kraičio skrynias, traukiame močiučių ir mamų rankomis apnertas staltieses. Glostome jas, glaudžiame prie krūtinės, užmerkiame akis ir matome save vaikystėje prie šventinio stalo su žmonėmis, kurių šiandien jau nebėra. Nubraukę nejučia skruostu nuriedėjusią ašarą ir pažvelgę į tiek daug menančią senovinę relikviją suvokiame, kad dėl dažno naudojimo ji visiškai susidėvėjo... O juk taip norisi tokią dieną sukurti namuose pačią jaukiausią atmosferą, bet laiko nerti ar megzti visai nėra...

Mielos moterys, mylinčios rankdarbius ir vertinančios autentiškumą! Norime pasiūlyti jums 10 originalių idėjų, kaip su 10 metrų nėrinių (per trumpą laiką ir nebrangiai) galite papuošti namus savo darbo gaminiais. Išsirinkite šias subtilias, ažūrines dekoravimo priemones mūsų parduotuvėje www.syvas.lt, kibkite į darbą ir susikurkite fantastiškas svajonių Kalėdas!

Teminio dekoravimo „Nėriniuotos Kalėdos“ idėjos

Nėriniuota šventinė žvakė

Turbūt sunku įsivaizduoti kalėdinį stalą be jaukiai spragsinčios žvakės. Parduotuvėje įsigiję šias pigias, paprastas, spalviniai derančias interjero detales galite nesunkiai paversti tikru meno šedevru. Pasirinkto nėrinio juostele per keletą minučių aprišta žvakė atrodys originaliai, norėsis ją pačiupinėti, apžiūrėti iš arčiau. Visiškai logiška, jei kas nors paklaus: „Kur galima nusipirkti tokią gražuolę?“ Taip papuošta žvakė – tikrai skoningas aksesuaras krikštynose, vestuvėse ar tiesiog puikiai namus pagyvinanti detalė. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks platus nėrinys „Korys“.

nėriniai ant žvakių

Nuotrauka: domesticallyblissful.com

Unikalus stiklainis-vaza

Žmonės, ypač atsakingai saugantys gamtą ir tai, kas gyva, dažnai vietoj Kalėdų eglutės renkasi mišku kvepiančią šaką.  O įsivaizduokime, kaip išskirtinai atrodo ši šventės puošmena, pamerkta jūsų rankomis išradingai dekoruotoje vazoje! Tam tereikia pasirinkti norimo dydžio stiklainį ir puošti jį audeklu, nėriniais, sagomis, karoliukais, špagatu, apvija. Pasibaigus šventėms šis stiklainis gali tapti unikalia žvakide. Arba jame galima laikyti originalias smulkmenas bei kitą turinį, dekoruoti netgi  jo dangtelį, pakabinti etiketę įrašams. Pagaliau – tai nuostabi dovana kiekvienam! Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks baltas nėrinys „Sniegas“.

Nuotrauka: ideadesigncasa.org 

Nėriniuotas stalo takelis

Turbūt ne vienuose namuose yra kokybiškos medžiagos, nedidelių staltiesėlių  ar stalo takelių, kurie kasmet išimami iš spintos, apžiūrimi ir vėl grąžinami atgal. Taip ir dūla lentynose – nekyla ranka išmesti gerą daiktą. Mesti tikrai nereikia. Mes siūlome išsitraukti jį dar kartą, nupūsti dulkes ir pamatyti takelį naujai. Pabandykite apsiūti jį išsirinktais nėriniais. Užtruksite visai neilgai, o atnaujintas aksesuaras papuoš ne tik kalėdinį stalą, bet taps ir dar viena skoninga interjero detale! Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks pilki lininiai nėriniai.

Nėriniais dekoruotas stalo takelis

Nuotrauka: LinenOpera

Kitokia servetėlė

Nei vienas šventinis stalas neapsieina be privalomo atributo – servetėlės. Vieni šiam tikslui renkasi popierines servetėles, bet vertinantys gerą stilių ir solidumą lieka ištikimi medžiaginiam variantui. Tačiau kiekvienais metais susiduriama su ta pačia problema – kaip servetėles sulankstyti? Ir šiuo atveju jums gali pagelbėti nėriniai – perriškite jų juostele suvyniotą servetėlę. Tai, kas sena, taps nauja, o šventinį stalą papuoš dar viena puiki detalė. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks lino nėrinys „Trapumas“.

Nėriniuota įmautė stalo įrankiams

Bebaigiant ruoštis kalėdiniam vakarui bene kiekvienuose namuose nuskamba šūksnis: „Išdėliok įrankius!“ Jeigu jums pabodo tradiciškai lėkštės kairėje ir dešinėje  gulintys stalo įrankiai, galite rinktis puikią alternatyvą. Pasisiūkite paprastutę įmautę iš džiuto, lino ar kito jūsų mėgstamo ir prie interjero derančio patvaraus audinio. Papuoškite ją nėrinių juostele.  Turėsite ne tik naudingą, bet ir stilingą dekoro elementą. Ši įmautė – tai puikus pasirinkimas įvairiems renginiams, vestuvėms, vakarėliams, taip pat patraukli ir netradicinė dovana. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks baltas nėrinys „Pumpurėliai“.

Stalo įrankių dėklas su nėriniais

Nuotrauka: onewed.com

Kalėdinė kojinė dovanoms

Turbūt kiekvienam suaugusiajam teko pakliūti į situaciją, kuomet paklausus vaikų, ko jie laukia labiau – Kalėdų senelio ar dovanų, mažieji dažniausiai atsako, jog dovanų... Iš tiesų, dovanų laukia visi – ir maži, ir dideli. Gana įprasta rasti dovanėles po eglute, tačiau ne mažiau smagu jas aptikti specialioje kojinėje. Jei jums pabodo eklektiškos, didžiuosiuose prekybos centruose pardavinėjamos kojinės, jūs galite pačios sukurti šį šventinį atributą, puikiai derantį prie šiuolaikinio dizaino. Tai galėtų būti įvairaus atspalvio lino, medvilnės ar kito tvirto audinio kojinės. Jas rekomenduojama papuošti pasirinktais nėriniais, karoliukais, atlasinėmis juostelėmis, kvepiančiomis detalėmis (cinamono lazdele, džiovintomis uogomis, apelsino riekutėmis ir t.t.). Esant poreikiui, galima išsiuvinėti vardus. Tokios kalėdinės kojinės – tai jauki ir stilinga šeimos dekoro detalė bei puiki dovana draugui. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks pilkas nėrinys „Širdelė“.

Nėriniuoti eglutės žaisliukai

Vienas gražiausių paruošiamųjų kalėdinių darbų – eglutės ar namų puošimas. Kuomet atsidarote savo žaisliukų saugyklas, dažnai pagalvojate, kad būtų visai ne pro šalį atnaujinti šį arsenalą. Kažkas sudužo, kažkas prastai atrodo. Atsinaujinti, žinoma, reikia, tačiau tam nebūtina tuojau pat bėgti į parduotuvę ir leisti pinigus. Geriau pasiimkite išsirinktus nėrinius, karoliukus, kaspinus, pasiraitokite rankoves ir puoškite jais savo numylėtus žaisliukus. Taip dekoruoti žaisliukai atrodo tarsi apšarmoję, o jais papuošti namai – žaismingi ir jaukūs. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks rausvas lino nėrinys.

Išskirtiniai maišeliai dovanoms

Norite sukurti kažką originalaus ir nustebinti kitus? Pasigaminkite ypač patrauklius ir autentiškus medžiaginius dovanų maišelius. Maišelio medžiaga gali būti pati įvairiausia, tačiau itin stilingai jie atrodo pagaminti iš lino ir perrišti baltu nėriniu. Tokiu maišeliu su rankų darbo sausainiais nudžiuginsit kiekvieną... Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks medvilnės nėrinys „Eglutė“.

Nėriniuota duoninė

Duona – šventas, ant kiekvieno kalėdinio stalo randamas valgis. Todėl labai svarbu, kokiuose „namuose“ ji gyvena. Jeigu jums pabodo senoji medinė duoninė, į pagalbą ir vėl atskubės nėriniai. Jais dekoruota duoninė „suskambės“ visiškai naujai, o duonelė juose jausis tikrai pagerbta. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks margi nėriniai „Uosis“.

Tobulos kalėdinės dovanos

Dovanų pakavimas – tai vienas maloniausių pasiruošimo Kalėdoms akcentų. Dabar galima rinktis iš pačių įvairiausių pakavimui skirtų medžiagų, spalvų, tekstūrų. Norėdami būti visiškai patenkinti paruošta dovanėle paprastai ieškome tos svarbiausios „vyšnaitės ant torto“. Puikus sprendimas – perrišimui panaudoti ne tradicines juosteles, bet rankų darbo nėrinius. Taip supakuotos dovanos atrodys skoningai, prabangiai ir įtiks išrankiausiojo skoniui. Šiai dekoravimo idėjai įgyvendinti puikiai tiks siauras smėlio nėrinukas.

Nėriniais perrištos dovanos

Nuotrauka: etsy.com

Šv. Kalėdos – tai prasmingiausia metų šventė, kupina vilties, svajonių, gerumo, tikėjimo bei pasitikėjimo, meilės ir stebuklų. Su kuo ji mums pirmiausia asocijuojasi? Be abejo, su namais, kvepiančiais eglute ir „kūčiukais“, su džiaugsmingu šurmuliu, kuklesniu ar turtingesniu šventiniu stalu. Su daugybe mylinčių širdžių, spindinčių akių, švytinčių veidų. O dabar, tikimės, ir su Jūsų sukurtais nėriniuotais stebuklais. Jeigu nutiktų taip, kad pritrūktumėt dovanų idėjų, užsukite į www.syvas.lt. Čia rasite visko – originalių, vienetinių dirbinių sutuoktiniui, vaikams, mamai, tėčiui, sesei, broliui ir draugams. Tas, kas ieško – randa, tas kas mėgina – tam pavyksta. Mūsų kolektyvas nuoširdžiai sveikina Jus artėjančių švenčių proga ir linki santarvės, vilties, stiprios sveikatos, svajonių bei jėgų joms išpildyti. Kurkite nuostabiausią, linksmiausią pasaką su laiminga pabaiga. Nesigraužkite dėl to, kas buvo, nepergyvenkite dėl to, kas bus. Gyvenkite čia ir dabar. Norime tikėti, kad pačios gražiausios, įsimintiniausios ir originaliausios bus būtent šios – nėriniuotos Kalėdos!

Komentarai

Palikite komentarą