Left Banner

Left Banner

Kaip prižiūrėti, kad lino rankinė puoštų ne vieną sezoną

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Straipsniai ir patarimai - Syvas.lt Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 396

Kaip prižiūrėti, kad lino rankinė puoštų ne vieną sezoną

Artėjant vasarai, kone kiekvienos moters rankinių, kuprinių ir krepšių arsenale sau vietą randa ir lino rankinė. Nors šis aksesuaras, dėl jo patogumo ir funkcionalumo, dažniausiai siejamas su poilsiu, pajūriu ir atostogomis, jį nesunkiai galima priderinti ir prie mėgstamo vasarinės aprangos stiliaus. Tad jeigu atostogaujant prie jūros rankinė jums atstojo pagalvę ar iškylų krepšį, o grįžę ruošiatės ją derinti prie savo mėgstamo vasarinės aprangos stiliaus, jums pravers keletas patarimų kaip prižiūrėti lininius gaminius.

Lininių gaminių skalbimas

El.parduotuvėje Syvas.lt parduodami rankų darbo lininiai gaminiai yra lengvai prižiūrimi. Juos galima skalbti skalbimo mašinoje, pasirinkus linui tinkamą programą. Spalvotas, dažyto lino rankines skalbkite ne karštesniame nei 30°C temperatūros  vandenyje. Nenaudokite balinimo priemonių. Baltus ar natūralaus lino spalvos gaminius galima skalbti ir karštesniame nei 40°C temperatūros vandenyje. Skalbkite su švelniomis, natūraliam pluoštui tinkančiomis skalbimo priemonėmis. Norėdami išvengti glamžymosi, negręžkite lino gaminių prieš džiovinimą.

Lino gaminių ir rankinių džiovinimas

Lininių gaminių nerekomenduojama džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar džiovinimo mašinoje. Linas greitai džiūsta, todėl lengvai gali perdžiūti. Perdžiūvę lininiai gaminiai praras estetišką išvaizdą, bus susiglamžę ir sunkiai lyginsis.Tad būkite budrūs ir neperdžiovinkite jų. Lino gaminiams leiskite džiūti natūraliai. Rankinėms stenkitės suteikti buvusią formą, prikimšdami jas popierinių rankšluosčių. Džiovinkite horizontalioje padėtyje ar pakabintas ant džiovyklos.

Dėmių šalinimas iš lininių gaminių

Dėmes iš lininių gaminių lengva pašalinti, bet tai būtina daryti nedelsiant, kol dėmės  neįsisenėjo. Nesenas dėmes galima pašalinti skalbiant net ir vėsiame vandenyje, naudojant linui tinkančias skalbimo priemonėmis. Įsisenėjusias dėmes patrinkite su gabalėliu muilo ir išskalbkite. Baltus lininius gaminius galima balinti balikliais, kurių sudėtyje nėra chloro.

Lino gaminių lyginimas

Lininius gaminius rekomenduojama lyginti drėgnus, karšta laidyne su garais. Lyginkite rankines iš vidinės jos pusės. Taip apsaugosite išorinę lino rankinės pusę nuo galimo karščio poveikio. Jeigu būtinai reikia palyginti išorinę rankinės pusę, darykite tai per drėgną drobelę. Jei gaminys visiškai išdžiūvęs – rekomenduojama prieš lyginimą jį lengvai sudrėkinti vandeniu. Aukščiausia lyginimo temperatūra  – 200°C. 

Talpios, patogios, praktiškos ir lengvutės lino rankinės taps puikiomis jūsų laisvalaikio, kelionių ir atostogų kompanionėmis. Linkime džiugių, vasariškų akimirkų nešiojant mūsų rankų darbo lininius aksesuarus!

Visas rankų darbo lino rankines rasite čia: https://bit.ly/3hM0iKx

Komentarai

Palikite komentarą