Left Banner

Left Banner

Lininiai nėriniai papuoš ne tik siuvinius, bet ir kasdienybę

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Straipsniai ir patarimai - Syvas.lt Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 494

Linas ir jo produktai, tokie kaip lininiai nėriniai, jau tapo šiandienos prabangos preke. Lino savybėmis žavisi daugybė į Lietuvą atkeliaujančių turistų. Jis importuojamas į užsienio šalis ir naudojamas tiek aprangoje, tiek interjere. Turbūt reikėjo šiek tiek laiko, kad atsidžiaugtume iš užsienio užplūdusiais audiniais ir jų madomis, o linas nustotų asocijuotis su senove.

Kur naudojami lininiai nėriniai

Kaip ir medvilniniai, naudojami:

- rūbų, staltiesių, patalynės ir kt., dekorui;

- išskirtinumo kūrimui;

- rūbų, patalynės atnaujinimui;

- aksesuarų ir kitų rankdarbių gamyboje;

- ir kt.

Rinkoje galima rasti įvairių lininiais nėriniais puoštų gaminių, tik jų grožis priklausys nuo gamintojo profesionalumo. Nėriniais puoštos lininės, medvilninės suknelės, patalynė, staltiesės – tikrai kainuoja ne pigiai ir dalis jų net priskiriama prabangos prekėms. 

Jei prabangos prekės nedera su jūsų finansinėmis galimybėmis, o gal tiesiog nenorite tiek mokėti, visada galite suteikti sau dvigubą malonumą. Tiesiog dekoruokite lininiais nėriniais patys. Jei šis užsiėmimas patiks ir išmoksite dekoruoti išties kokybiškai, originaliai, tai gali tapti net jūsų papildomu ar pagrindiniu pajamų šaltiniu. Syvas.lt platformoje galėsite lengvai parduoti.

Ar jūs matėte lino nėrinių grožį ir asortimentą?

Išaugus įvairių rankdarbių paklausai, stipriai išsiplėtė ir priemonių pasiūla. Siuvantiems ir mėgstantiems dekoruoti audinius, jau nekyla pasirinkimo rūpesčių. Na, nebent sunku bus išsirinkti, nes viskas labai gražu. 

Vieni lininiai nėriniai primena senovinius dekoro elementus, kiti išsiskiria moderniais ornamentais. Tad pasirinkimas priklauso nuo jūsų tikslų. Pasitelkus vaizduotę ar / ir pasidomėjus kitų kūryba, galima sukurti išties įspūdingus puošybos elementus. O jūsų rankdarbis ar puoštas nėriniais gaminys net pralenks prekyboje esančias prabangos prekes. 

Jei pabodo suknelė, patalynė ar staltiesė, visada galite praskaidrinti kasdienybę pasitelkę lininius nėrinius. Lygiai taip galite padėti vaikams papuošti lėlių sukneles ar žaislus. 

Komentarai

Palikite komentarą