Left Banner

Left Banner

Mes Instagram'e
   

Kodėl verta rinktis medvilninius nėrinius?

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Straipsniai Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 334

Medvilninius nėrinius, kaip vieną iš originalių aprangos detalių, grįžtant į madą rankdarbiams ir išskirtiniam stiliui, renkasi  vis daugiau stilingų žmonių. Akį traukiančios aprangos mėgėjus žavi netikėti aksesuarai, subtilios ar išraiškingos dekoro detalės, antram gyvenimui prikelti rūbai. Jie kurį laiką buvo pamiršti ir dažniau naudojami tik mūsų močiučių namuose. Nes daugelis stengėsi atsiriboti nuo pabodusio paveldo. Dabar medvilniniai nėriniai pamažu grįžta į aprangos ir interjero madą. Žinoma, šiandieniniame pasaulio kontekste jie įgauna naujas paskirtis ir spalvas. 

Kaip ir kur galima panaudoti medvilninius nėrinius?

Jeigu užsiimate kūryba ir rankdarbiais, galbūt jau pastebėjote, kad galima įsigyti įvairaus pločio nėrinių juostelių. Tik kur jas panaudoti?

- Prasiilginkite sukneles, rankogalius.

- Dekoruokite apykakles.

- Suteikite aprangai kūrybiško originalumo.

- Dekoruokite pabodusias staltieses, užuolaidas, patalynę.

- Gaminkite aksesuarus.

Trumpai tariant, neribokite fantazijos ir pasinaudodami nėriniais kurkite originalų stilių.

Kodėl dar verta rinktis medvilninius nėrinius?

Medvilnę lengvai priderinsite prie bet kokių medvilninių audinių. Ji tiks ir prie kitokių medžiagų, net prie mezginių. Nėriniais puoštas megztinis atrodys žavingai, žaismingai ar net elegantiškai.

Tai lengvas būdas atnaujinti pabodusį rūbą ar uždengti mylimiausio, moteriško rūbo nutrintus rankogalius.

Nėriniuota patalynė atrodo išties prabangiai. Ir kainuoja tikrai nemažai, bet jūs galite ją dekoruoti patys ir sutaupyti.

Jei turite mažametę dukrą, galite pasiūlyti papuošti jos suknutę. Leiskite pafantazuoti ir lavinti kūrybiškumą. Kai aptarsite galutinį rezultatą, galėsite įgyvendinti idėją, jei dukra dar per maža tokiems darbeliams. Jei nemaža – jai bus dar smagiau.

Medvilnės nėriniai nereikalauja ypatingos priežiūros. Tik baltus skalbiant su spalvotais gali nusidažyti, todėl naudokite specialias, spalvas sugeriančias priemones.

Taigi medvilninius nėrinius galima naudoti kur tik fantazija ir rankų miklumas leidžia. Iš jų galima kurti modernius dekoravimo elementus arba suteikti romantiško archajiškumo.

Komentarai

Palikite komentarą