Left Banner

Left Banner

Daiktų dėžė „Linelis“

Daiktų dėžė „Linelis“

24,99 €
Su mokesčiais

Daiktų dėžė „Linelis“ – tai rankų darbo lininė dėžė įvairiems daiktams laikyti. Ji ne tik praktiškas ir reikalingas daiktas, bet ir puiki jaukių namų interjero detalė. Talpi ir patogi naudoti daiktų dėžė pasiūta iš natūralaus dryžuoto lino audinio ir pagyvinta rausvai dažyto lino apvadais bei rankenėlėmis. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Dydis: 32 cm x 22 cm.

Sudėtis: 100% linas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Daiktų dėžė „Linelis“ – puikus pasirinkimas patiems tvarkingiausiems ir ieškantiems išskirtinumo. Gaminys pasiūtas iš audinio, nuausto iš aukščiausios kokybės linų, užaugintų Lietuvoje. Jis padalintas į aštuonis vienodo dydžio (11 cm x 8 cm) skyrelius, kas reikalauja didelių laiko sąnaudų ir ypatingo kruopštumo. Čia galite laikyti apatinį trikotažą, kojines, pėdkelnes, rankšluostukus ar kitus daiktus. Ji puikiai tiks vaiko žaisliukams laikyti ar būtiniausiems, dažniausiai naudojamiems kūdikio daiktams susidėti. 

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra patvarūs. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL003
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos