Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Vilnonė kepurė „Vakaras“

49,99 €
Su PVM

Vilnonė kepurė „Vakaras“ – tai veltas, originalus, rankų darbo galvos aksesuaras, dekoruotas dviguba 9 cm skersmens gėle ir pilko šilko gijomis. Kepurė nuvelta iš tamsiai pilkos spalvos merino vilnos. Ši vilna dėl savo švelnumo naudojama aprangai ir aprangos detalėms velti. Pasidabinusi šiuo aksesuaru, ne tik stilingai atrodysite, bet ir komfortiškai jausitės tiek saulėtą pavasario dieną, tiek šaltuoju metų laiku.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Galvos apimtis: 56-57 cm.

Sudėtis: 100% merino vilna.

Pakuotėje 1 vnt.

Drop here!
Kiekis

Vilnonė kepurė „Vakaras“ – vienetinis, rankomis nuveltas gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės merinosų avių vilnos. Ji ne tik turi visas vilnai būdingas gerąsias savybes, be taip pat yra ir be galo švelni bei minkšta. Galvos aksesuarai, pagaminti iš merino vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią temperatūrą. Veltinis yra suveltas iš vilnos pluošto – sluoksnos. Velta šlapiuoju būdu, naudojant karštą vandenį ir švelnų natūralų muilą. Gaminys kokybiškas ir patvarus, 100% rankų darbas.

Priežiūra: esant būtinybei, veltą vilnonę kepurę galima skalbti. Skalbkite rankomis šiltu, apie 30°С, tekančiu vandeniu švelniai gniaužydami. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Negręždami gaminį švelniai nuspauskite, o vandens perteklių pašalinkite suvyniodami jį į storesnį rankšluostį. Šiek tiek nusausinę, suteikite gaminiui buvusią formą ir leiskite natūraliai išdžiūti. Svarbu prisiminti, kad skalbiant karštame vandenyje gaminys gali susitraukti. O skalbiant šaltame vandenyje jis gali prarasti plastiškumą, pasidaryti itin tvirtas. Vilnos gaminių negręžkite ir nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Plačiau apie veltinio gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3eQv4zL

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

SYV116