Left Banner

Left Banner

Vilnos šalis „Pavasaris“

Vilnos šalis „Pavasaris“

34,99 €
Su mokesčiais

Vilnos šalis „Pavasaris“ – lengvumo, spalvų ir šilumos kupinas vilnonis šalis su kutais apgaubs ir šildys jus ištisus metus. Tai vienetinis rankų darbo gaminys, dekoruotas šilku ir dažytomis salotinės spalvos vilnos garbanėlėmis. Šalis nuveltas iš pavasariškų spalvų merino vilnos sluoksnos. Ji dėl savo švelnumo naudojama aprangai ir aprangos detalėms velti. Šis šalis suteiks elegancijos ir žaismingumo jūsų pamėgtam aprangos stiliui.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Išmatavimai: 175 cm x 47 cm.

Sudėtis: 100% merino vilna, šilkas, dažytos vilnos garbanėlės.

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Vilnos šalis „Pavasaris“– originalus ir išskirtinis rankų darbo gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės merinosų avių vilnos. Ji ne tik turi visas vilnai būdingas gerąsias savybes, be taip pat yra ir be galo švelni bei minkšta. Aprangos detalės, pagamintos iš merino vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Veltinis yra suveltas iš vilnos pluošto – sluoksnos. Velta šlapiuoju būdu, naudojant karštą vandenį ir švelnų natūralų muilą. Gaminys kokybiškas ir patvarus, 100% rankų darbas.

Iš švelnios merino vilnos nuveltas, šilku ir dažytomis vilnos garbanėlėmis dekoruotas vilnos šalis yra puiki dovana mamai, sesei, draugei, jūsų vaiko klasės ar darželio grupės auklėtojai. Jį tinka dovanoti bet kuria proga. Spalvingas šalis pradžiugins tiek šilumą, tiek išskirtinumą mėgstančią moterį ar merginą. 

Priežiūra: vilnos šalį galima skalbti. Skalbkite rankomis šiltu, apie 30°С, tekančiu vandeniu švelniai gniaužydami. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Negręždami gaminį švelniai nuspauskite, o vandens perteklių pašalinkite suvyniodami jį į storesnį rankšluostį. Šiek tiek nusausinę, suteikite gaminiui buvusią formą ir leiskite natūraliai išdžiūti. Svarbu prisiminti, kad skalbiant karštame vandenyje gaminys gali susitraukti. O skalbiant šaltame vandenyje jis gali prarasti plastiškumą, pasidaryti itin tvirtas. Vilnos gaminių negręžkite. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

: SYV125
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos