Left Banner

Left Banner

Rankų darbo aksesuaras „Melsvė“

Rankų darbo aksesuaras „Melsvė“

14,99 €
Su mokesčiais

Rankų darbo aksesuaras „Melsvė“ – tai vienetinis rankų darbo gaminys, nuveltas iš baltos, žydros ir tamsiai mėlynos spalvos merino vilnos. Trijų spalvų veltinio virvelės dekoruotos dviguba velta gėle. Gėlės žiedas papuoštas šilko gijomis ir biserio karoliukais. Antroje gėlės žiedo pusėje yra metalinis segtukas, kurio pagalba papuošalą galima pritvirtinti prie dėvimo rūbo. Šis rankų darbo aksesuaras suteiks elegancijos ir žaismingumo jūsų pamėgtam aprangos stiliui.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Dvigubų virvelių ilgis: 35 cm.

Gėlės skersmuo: 14 cm. 

Sudėtis: 100% merino vilna, šilko gijos, biserio karoliukai, metalinis segtukas.

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Rankų darbo aksesuaras „Melsvė“ - originalus ir išskirtinis kaklo papuošalas, pagamintas iš aukščiausios kokybės merinosų avių vilnos. Ji ne tik turi visas vilnai būdingas gerąsias savybes, be taip pat yra ir be galo švelni bei minkšta. Veltinis yra suveltas iš vilnos pluošto – sluoksnos. Velta šlapiuoju būdu, naudojant karštą vandenį, bambukinį kilimėlį ir švelnų natūralų muilą. Aksesuaras kokybiškas ir patvarus, 100% rankų darbas.

Iš švelnios merino vilnos nuveltas, šilko gijomis ir biserio karoliukais dekoruotas veltinio aksesuaras yra puiki dovana mamai, sesei, draugei, jūsų vaiko klasės ar darželio grupės auklėtojai. Jis tinkamas dovanoti bet kuria proga. Originali dovana pradžiugins išskirtinumą ir rankų darbo aksesuarus mėgstančią moterį ar merginą. 

Priežiūra: esant būtinybei veltą rankų darbo aksesuarą galima skalbti. Skalbkite rankomis šiltu, apie 30°С, tekančiu vandeniu švelniai gniaužydami. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Negręždami papuošalą švelniai nuspauskite, o vandens perteklių pašalinkite suvyniodami jį į storesnį rankšluostį. Šiek tiek nusausinę, suteikite papuošalui buvusią formą ir leiskite natūraliai išdžiūti. Svarbu prisiminti, kad skalbiant karštame vandenyje gaminys gali susitraukti. O skalbiant šaltame vandenyje jis gali prarasti plastiškumą, pasidaryti itin tvirtas. Veltų papuošalų negręžkite. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Plačiau apie veltinio gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3eQv4zL

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo aksesuaras, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

: SYV126
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos