Left Banner

Left Banner

  • −10%
Juoda sukta macrame virvė
  • −10%

Juoda sukta macrame virvė

8,10 €
9,00 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Juoda sukta macrame virvė pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto siūlų. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos ir draugiškos aplinkai, nes biologiškai skaidžios. Ši virvė labiausiai tinka mazgų rišimo meno –  macrame – rankdarbiams kurti.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: juoda

Storis: 3 mm

Ilgis: 130 m

Rūšis: sukta (3 gijos)

Svoris: 0,5 kg

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji juodos suktos macrame virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

d. val. min. sek.
Kiekis

Juoda sukta macrame virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Labiausiai šiuo metu paplitęs – macrame rankdarbių kūrimas. Šimtmečių istoriją turintis amatas savo populiarumo viršūnę pasiekęs Anglijos karalienės Viktorijos valdymo laikais, sugrįžta. Natūralu, kad ir šis amatas sugrįžta  kiek pasikeitęs, sumodernėjęs ir labiau pritaikytas šių dienų žmogaus poreikiams. 

Talentingi macrame gaminių kūrėjai-meistrai iš šios paprastutės virvės geba sukurti neįtikėtino grožio ir funkcionalumo kūrinius. Pradedant stalo padėkliukais ar rankinėmis ir baigiant lopšiais kūdikiams, šviestuvais ir baldais. 

Kitų spalvų suktas macrame virvutes rasite čia: https://bit.ly/3hZ1r3P

: SYVZV005
Paskubėkite! Tik 99 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: