Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Baltas nėrinys „Sniegas“

1,39 €
Su PVM

Baltas nėrinys „Sniegas“ – šimtaprocentinės medvilnės baltos spalvos nėrinys, kurio audimo raštas primena snieguotas Alpių kalnų viršūnes. Akinamai balta nėrinio spalva suteikia gaminiams gaivumo, tyrumo, puošnumo ir sakralumo, tad itin tinka šventiniam dekorui.

Spalva: balta

Plotis: 2 cm.

Sudėtis: 100% medvilnė.

Pakuotėje 1 m.

Baltas nėrinys „Sniegas“ dažniausiai naudojamas kuriant vestuvių, krikštynų bei vasarinės aprangos detales, taip pat įvairių paviršių dekoravimui, pvz. gaminant kalėdines dekoracijas.

Kiekis

Baltas nėrinys „Sniegas“ – tai siaura medvilnės nėrinio juostelė, kurios pagalba galima dekoruoti drabužius, aksesuarus bei įvairius paviršius. Šis nėrinys puikiai tiks vertinantiems minimalizmą ir originalumą. Akinamai balta spalva ir trikampiai nėrinio rašto kraštai pasitarnaus norintiems sukurti švarų, taisyklingą, neperkrautą detalėmis dekoruojamo gaminio dizainą.

Kalėdinės dekoracijos

Jau minėjome, kad dėl savo specifikos – akinamai baltos spalvos ir trikampio formos rašto kantelių - nėrinys primena sniegu padengtas kalnų viršunes ar baltutės snaigės kontūro kraštus. Tad akivaizdu, kad nėrinys puikiai tinka kalėdinėms dekoracijos ir aksesuarams gaminti.

Proginiai drabužiai

Balta spalva simbolizuoja tyrumą, gaivumą ir švarą, todėl baltas nėrinys „Sniegas“ labiau nei kuris kitas tiks jei kuriate drabužį tokiai sakraliai progai kaip krikštynos. Jis itin derės su akinamai baltos spalvos lininiu audiniu, iš kurio siuvami kūdikio krikšto drabužėliai, skraistė, puošiama žvakė. Lygiai taip pat derinant baltą lininį audinį su sniego baltumo nėriniu galima kurti minimalistinio stiliaus vasarines sukneles vaikams ir suaugusiems, arba dekoruoti baltą lininę nuotakos suknelę.

Stalo tekstilė

Baltas nėrinys „Sniegas“ gali būti plačiai naudojamas siuvat stalo tekstilės gaminius: servetėles, stalo juostas, staltieses, stalo įrankių įmautes, servetėlių laikiklius, duonos krepšelius ir t.t. Medvilnės nėrinį galima derinti ne tik su lino, bet ir medvilnės, trikotažo ar viskozės audiniais.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina ne aukštesnės, nei 30 °C temperatūros vandenyje. Daugiau informacijos apie nėrinių priežiūrą rasite šiame straipsnyje: https://bit.ly/3DEdLvL  

SYVN013