Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen“
  • Išparduota

Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen“

12,99 €
Su mokesčiais

Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen” – kokybiškų rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir rūpestingai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Segtukų išmatavimai: 

5 cm x 1 cm.

5 cm x 1 cm.

Segtukas „Snaigė“:         4,5 сm x 4 cm.

Šešių lapelių kaspinėlis:  7 сm x 7 cm.

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pakuotėje 6 vnt.

Kiekis

Išparduota

Plaukų aksesuarai mergaitėms „Frozen” – tai žaismingi plaukų aksesuarai vaikams. Jie pasiūti rankomis prieš tai metalinių segtukų pagrindus apklijavus grosgrain juostele. Segtukų vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. 

Segtukų sudėtis: 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti žydrais kaspinėliais su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojumi, slinkimą stabdanti medžiaga; 1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas blizgančia snaige, slinkimą stabdanti medžiaga; 1 metalinis segtukas, apklijuotas juostele ir papuoštas šešių lapelių kaspinėliu, slinkimą stabdanti medžiaga.

Kaspinėliai taip pat pasiūti iš kokybiškos grosgrain juostelės. Ši dekoratyvinė, ripso juostelė yra labai patvari dėl išskirtinio audimo. 

Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš juostelės su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojumi, žydros plaukų gumytės.

Prekės pas jus atkeliaus gražiai supakuotos dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti savo ir artimųjų vaikams vardadienio, gimtadienio, pirmojo pasirodymo scenoje, pirmojo susitikimo po pandemijos ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYV0114
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos