Plaukų aksesuarų rinkinys „Rožinė LOL lėlė“

11,00 €
Su PVM

Plaukų aksesuarų rinkinys „Rožinė LOL lėlė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Segtuko „Rožinė LOL lėlė” išmatavimai: 8 cm x 7 cm.

Segtuko sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas rožine grosgrain juostele, papuoštas šešialapiu kaspinėliu su LOL lėlė centre bei tiuliu su aukso spalvos žvaigždutėmis, slinkimą stabdanti medžiaga.

Kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

Garbanėlių ilgis: 9 cm.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš rožinės grosgrain juostelės su žydra juostele centre, žydros garbanėlės, rožinės spalvos gumytės.

Pakuotėje 3 vnt.

Kiekis
Išparduota

Plaukų aksesuarų rinkinys „Rožinė LOL lėlė” – tai išskirtiniai ir labai mėgstami plaukų aksesuarai vaikams. Jie pasiūti rankomis prieš tai metalinio segtuko pagrindą apklijavus grosgrain juostele. Segtuko vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. 

Gumytės papuoštos kaspinėliais, kurie pasiūti iš grosgrain juostelės. Ši dekoratyvinė, ripso juostelė yra labai patvari dėl išskirtinio audimo. Prie kaspinėlių itin kruopščiai pritvirtintos žaismingumo suteikiančios garbanėlės.

Prekės pas jus atkeliaus gražiai supakuotos dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti savo ir artimųjų vaikams vardadienio, gimtadienio, pirmojo pasirodymo scenoje, pirmojo susitikimo pasibaigus pandemijai ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV0110