Plaukų aksesuarų rinkinys „Žvaigždė“

9,99 €
Su PVM

Plaukų aksesuarų rinkinys „Žvaigždė” – rankų darbo plaukų segtukų ir gumyčių rinkinys mergaitėms, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tai puošnumo ir išskirtinumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Segtuko „Žvaigždė” išmatavimai: 5,5 cm x 4 cm.

Šešialapio kaspinėlio skersmuo: 7 cm.

Segtukų sudėtis: 1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas šešialapiu kaspinėliu su akso spalvos žvaigždute centre, slinkimą stabdanti medžiaga; 

1 metalinis segtukas, apklijuotas grosgrain juostele ir papuoštas aukso spalvos žvaigžde, slinkimą stabdanti medžiaga. 

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

Gumytės skersmuo: 5 cm.

Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su aukso spalvos juostele centre, smėlio spalvos plaukų gumytės.

Pakuotėje 4 vnt.

Kiekis

Plaukų aksesuarų rinkinys „Žvaigždė” – tai išskirtiniai plaukų aksesuarai vaikams. Jie pasiūti rankomis prieš tai metalinių segtukų pagrindus apklijavus grosgrain juostele. Segtukų vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. 

Kaspinėliai taip pat pasiūti iš grosgrain juostelės. Ši dekoratyvinė, ripso juostelė yra labai patvari dėl išskirtinio audimo. 

Prekės pas jus atkeliaus gražiai supakuotos dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti savo ir artimųjų vaikams vardadienio, gimtadienio, pirmojo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV0109