Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen“

12,99 €
Su PVM

Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen” – rankų darbo plaukų aksesuarų vaikams rinkinys, pagamintas itin kruopščiai ir kokybiškai. Tai puošnumo ir džiaugsmo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek teminiam, tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Segtukų išmatavimai:

5 cm x 1 cm.

5 cm x 1 cm.

6 сm x 2,5 cm.

6 сm x 2,5 cm.

Segtukų sudėtis: 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti vienspalviais rožiniais kaspinėliais, slinkimą stabdanti medžiaga; 2 metaliniai segtukai, apklijuoti grosgrain juostele ir papuošti dvilapiais kaspinėliais su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, slinkimą stabdanti medžiaga. 

Gumyčių kaspinėlių išmatavimai: 7 cm x 5 cm.

Gumytės skersmuo: 3 cm.

Gumyčių sudėtis: keturių lapelių kaspinėliai iš grosgrain juostelės su animacinio filmo „Ledo šalis“ herojais, rožinės plaukų gumytės.

Pakuotėje 6 vnt.

Kiekis

Plaukų aksesuarų rinkinys „Frozen” – tai išskirtiniai plaukų aksesuarai vaikams. Jie pasiūti rankomis prieš tai metalinių segtukų pagrindus apklijavus grosgrain juostele. Segtukų vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. 

Kaspinėliai taip pat pasiūti iš grosgrain juostelės. Ši dekoratyvinė, ripsinė juostelė yra labai patvari dėl išskirtinio audimo. 

Prekės pas jus atkeliaus gražiai supakuotos dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti savo ir artimųjų vaikams vardadienio, gimtadienio, pirmojo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga.

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV0108