Left Banner

Left Banner

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M

5,99 €
Su mokesčiais

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M – tai rankų darbo plaukų aksesuarai mergaitėms plonais plaukais, pagaminti iš Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų juostelių. Juostelės pasižymi patvarumu ir dekoratyvumu. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis atributas. Prekė itin tinkama dovanoti vaikams valstybinių švenčių progomis. Gumytes noriai savo vaikams perka užsienyje gyvenantys lietuviai.

Išmatavimai: 7 cm x 6 cm.

Sudėtis: 2,5 cm pločio trijų spalvų grosgrain ripso juostelė, geltonos spalvos plaukų gumytės.

Gumyčių skersmuo: 3 cm.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 2 vnt. 

Kiekis

Gumytės su kaspinėliu „Lietuvaitė” M – tai kokybiški, rankų darbo, tautiniai plaukų aksesuarai vaikams, turintiems plonus plaukučius. Gumytės papuoštos šešių lapelių trispalvės grosgrain juostelės kaspinėliais. Jomis dera puoštis valstybės švenčių progomis, giedant valstybės himną Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar šokių šventėse, liaudiškos muzikos ir šokių konkursuose, vykstant į užsienio valstybes atstovauti Lietuvai su meno kolektyvais ar kitomis bendruomenėmis ir kt.

Priežiūra: esant būtinybei, gumytes su kaspinėliu galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYV0106
Paskubėkite! Tik 4 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: