Left Banner

Left Banner

Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė”

12,50 €
Su mokesčiais

Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – itin kruopščiai pagaminti tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Tai puošnumo, savitumo ir tautinio tapatumo vaikui suteikianti dovana, tinkanti tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam naudojimui.

Lankelio sudėtis: plastikinis lankelis, apklijuotas raudona grosgrain juostele; Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų kaspinėlis iš 2,5 cm pločio grosgrain juostelės; slinkimą stabdanti medžiaga. 

Segtukų išmatavimai: 4,5 cm x 1 cm.

Segtukų sudėtis: metaliniai segtukai, apklijuoti raudona grosgrain juostele ir papuošti trispalviais papuošimais; slinkimą stabdanti medžiaga. 

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 3 vnt. 

Kiekis

Paskutinė prekė

Raudonas lankelis ir segtukai plaukams „Trispalvė” – tai kokybiški, rankų darbo, tautiniai plaukų aksesuarai vaikams. Jie apklijuoti neblizgia grosgrain juostele, kuri yra labai tvirta dėl išskirtinio audimo. Lankelio ir segtukų vidinė pusė padengta specialia slinkimą iš plaukučių stabdančia medžiaga. Šiuos laiko patikrintus plaukų papuošimus galite dovanoti savo ir artimųjų vaikams gimtadienio, vardadienio, valstybinių švenčių, pirmo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga. 

Priežiūra: esant būtinybei, aksesuarus galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYV0103
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos