Left Banner

Left Banner

Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M

Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M

5,99 €
Su mokesčiais

Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Tamsiai mėlynos spalvos lininė pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos kilpele.

Dydis: 24 cm x 13 cm.

Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Pirštinė virtuvei „Mėlynoji“ M pasiūta iš audinio, nuausto iš aukščiausios kokybės linų, užaugintų Lietuvoje. Storas silikonizuoto sintepono sluoksnis viduje pasirūpins, kad maistą gamintumėte nebijodami nusideginti. Silikonizuotas sinteponas yra itin patvarus, nesušoka, nesukelia alergijų, yra visiškai bekvapis ir atsparus suspaudimui. Pirštinė yra kruopščiai persiūta keliomis kryptimis tam, kad lino audinys būtų tvirtai sujungtas su pastorinimu.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra stiprūs, gerai dėvisi. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVL008
Paskubėkite! Tik 6 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos