Virtuvinė pirštinė „Varliažabtė“

6,99 €
Su PVM

Virtuvinė pirštinė „Varliažabtė“ – tai rankų darbo lininė pirštinė-puodkėlė. Ji reikalinga kiekvienai šeimininkei. Tai mūsų mažoji pagalbininkė virtuvėje. Pasiūta iš natūralaus lino audinio su silikonizuotu sinteponu viduje, ji yra itin atspari karščiui. Dryžuota raudonos ir lino spalvos pirštinė pagyvinta natūralaus lino spalvos „varlės žabtais“ ir kilpele.

Dydis: 23 cm x 15 cm.

Sudėtis: 100% linas, silikonizuotas sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt. 

Kiekis

Virtuvinė pirštinė „Varliažabtė“ pasiūta iš audinio, nuausto iš aukščiausios kokybės linų, užaugintų Lietuvoje. Storas silikonizuoto sintepono sluoksnis viduje pasirūpins, kad maistą gamintumėte nebijodami nusideginti. Silikonizuotas sinteponas yra itin patvarus, nesušoka, nesukelia alergijų, yra visiškai bekvapis ir atsparus suspaudimui. Pirštinė yra kruopščiai persiūta keliomis kryptimis tam, kad lino audinys būtų tvirtai sujungtas su pastorinimu.

Priežiūra: Lininiai gaminiai yra lengvai skalbiami ir greitai džiūsta, yra stiprūs, gerai dėvisi. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbkite rankomis ar skalbimo mašinoje, pasirinkę linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Nedžiovinkite džiovyklėje. Plačiau apie lino gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3oK124h

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVL002