Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Siūta peteliškė „Trispalvė”

8,00 €
Su PVM

Siūta peteliškė „Trispalvė” – tai rankomis siūta, triguba trispalvė peteliškė, pagaminta iš puošnios ir blizgios, trijų spalvų satino juostos. Užsegama geltonos spalvos reguliuojamu dirželiu ir metaline sagtele. Tai savitumo ir tautinio tapatumo suteikiantis aksesuaras. Prekė itin tinkama dovanoti valstybinių švenčių progomis. Ji mėgstama užsienyje gyvenančių tautiečių.

Išmatavimai: 12 cm x 5 cm.

Sudėtis: satino juosta, reguliuojamas užsegimas, metalinė sagtelė.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt. 

Kiekis

Siūta peteliškė „Trispalvė” – tai kokybiškas, rankų darbo tautinis aksesuaras vaikams ir suaugusiems. Reguliuojamas užsegimas leidžia pasirinkti norimą kaklo apimtį. Aksesuaras tinkamas nešioti valstybinių švenčių progomis, dalyvaujant skaitymo, dainavimo ar šokių šventėse, vykstant į užsienio valstybes atstovauti Lietuvai. Taip pat jomis dera puoštis giedant valstybės himną Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, dalyvaujant liaudiškos muzikos ir šokių konkursuose, vykstant į užsienį koncertuoti su meno kolektyvais ar kitomis bendruomenėmis. 

Prekė pas jus atkeliaus gražiai supakuota dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti vardadienio, gimtadienio, pirmojo pasirodymo scenoje ar bet kuria kita proga. Tai ir puiki lauktuvių dovana svečioje šalyje likusiam namiškiui.

Priežiūra: esant būtinybei, peteliškę galima atsargiai valyti drėgna servetėlė ar plauti rankomis. Leisti išdžiūti, prieš tai švelniai nusausinus servetėle.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV0117