Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rankų darbo interjero lėlė

40,00 €
Su PVM

Miela, minkšta ir spalvinga rankų darbo interjero lėlė – savitas jaukių namų aksesuaras. Ji pasiūta rankomis iš lino ir medvilnės audinio. O jos veido bruožai „gimė“ prisilietus talentingai menininko rankai. Veidukas nupieštas akriliniais dažais, skirtais tapyti ant audinio. Kartais veidukas liūdnas, o kartais susimąstęs. Tačiau dažniausiai jis linksmas. 

Prekė priklauso el. parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Aukštis: 35 cm.

Sudėtis: 70 proc. linas, 30 proc. medvilnė.

Užpildas: sinteponas.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Rankų darbo interjero lėlė – puiki dovana gimtadienio, įkurtuvių, Kalėdų ar bet kuria kita proga.

Kiekis

Rankų darbo interjero lėlė – aksesuaras namams

Rankomis kurtos namų dekoro detalės, ypač lėlės, sukuria bet kurio interjero individualumą. Siūti namų aksesuarai sukuria kambariui meilės, šilumos ir jaukumo atmosferą. Tiek mieste, tiek kaime, solidžiame interjere ar įprastoje svetainėje – visur įmanoma rasti kampelį, kur gali apsigyventi mielos rankų darbo lėlės.

Rankų darbo lėlės – ne tik mažų mergaičių draugės

Artėja gimtadienis, įkurtuvės ar kita svarbi šventė ir norite nustebinti savo artimuosius ar draugus, o nežinote kaip? Originali dovana – interjero lėlė. Tai šilta ir miela interjero detalė, kuri puošdama namus džiugins jums brangius žmones. Svarbu atminti, kad tokios pat siūtos interjero lėlės niekas kitas neras jokioje pasaulio parduotuvėje. 

Siūta rankų darbo interjero lėlė, pasipuošusi linine suknele su rausvais pinavijų žiedais, stilinga ir originalia rusvų plaukų šukuosena nepaliks abejingų. Tai puiki dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Nustebinkite ir pradžiuginkite savo draugus ir artimuosius originalia ir žavia rankų darbo interjero lėle. 

Priežiūra: siūtos rankų darbo lėlės, kaip ir megzti rankų darbo žaislai, lengvai prižiūrimi namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie rankų darbo žaislų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVLS002