Left Banner

Left Banner

  • −10%
10 mm natūrali balta virvė
  • −10%

10 mm natūrali balta virvė

50,40 €
56,00 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

10 mm natūrali balta virvė – tai natūralios baltos spalvos, tvirtai supinta virvė pagaminta iš 100 proc. natūralios medvilnės pluošto. Medvilnės pluošto virvės yra ekologiškos, draugiškos aplinkai ir biologiškai skaidžios. Ši virvė tinka dekoravimui, puošybai, interjero detalių gamybai, įvairiems rankdarbiams kurti, sodininkystei, daržininkystei ir kt.

Sudėtis: 100% medvilnė

Spalva: natūrali balta (nebalinta)

Storis: 10 mm

Ilgis: 110 m, 225 m

Rūšis: pinta

Svoris: 5 kg, 10 kg

Pristatymas: 2-3 d. d. 

Dėmesio: Dėl skirtingų ekranų raiškų, tikroji medvilninės pintos virvės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Svoris : 5 kg
Kiekis

10 mm natūrali balta virvė paklausi ne tik dėl natūralių savybių, bet ir dėl įvairių jos panaudojimo galimybių. Dažniausiai ji naudojama kūrybiniams projektams, interjero sprendimams ir sportiniams sumanymams įgyvendinti. Tai puiki priemonė galinti padėti atsiskleisti Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai, pagelbėsianti atnaujinant interjerą medvilninių virvių atitvaromis ar įrengiant sporto kampelį savo atžalai.

Medvilninės virvės dažnai naudojamos ir sodininkystėje bei daržininkystėje. Pagamintos iš natūralios medvilnės pluošto jos turi keletą savybių, dėl kurių yra tinkamos augalų priežiūrai. Pintos medvilninės virvės yra tvirtos, patvarios, lanksčios, pralaidžios orui ir biologiškai irios. Atsidūrusios aplinkoje, laikui bėgant jos sunyksta ir nesukelia žalos gamtai.

: SYVPV010
Paskubėkite! Tik 29 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos