Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Keramikinis „Angelas globėjas“

32,00 €
Su PVM

Keramikinis „Angelas globėjas“ – pagamintas iš balto molio ir padengtas glazūra. Rankose jis laiko šuniuką. Šis mielas rankų darbo suvenyras yra puiki dovana vertinantiems unikalius ir vienetinius kūrinius. Kiekvienas angelas nulipdytas su meile, išskirtinis ir nepakartojamas rankų darbo gaminys.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Suvenyro aukštis: 26-27 cm.

Angelo spalva: balta, kelių atspalviu rusva.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Keramikinis „Angelas globėjas“ – unikalus, balto molio rankų darbo kūrinys, puoštas keleto  rusvų atspalvių glazūra. Angelo rankose laikomas šuniukas simbolizuoja ištikimybę, pasiaukojimą ir atvirumą. Įteikdami angelą mes linkime žmogui palaimos, ramybės, saugumo ir širdies šilumos. Tai išskirtinė, prasminga, išliekamąją vertę turinti dovana, dovanojama ypatingomis progomis.

Kalėdos

Angelo formos suvenyras itin tinkamas dovanoti Kalėdų proga. Kalėdinis laikotarpis – tai metas kuomet angelų giesmės skamba ore, kviesdamos artimiausius žmones susiburti drauge, dalintis širdžių šiluma. Keramikinis „Angelas globėjas“ gali tapti pagrindine šventinio Kalėdų stalo dekoracija, papuošti bet kurį namų kampelį, suteikdamas jaukumo ir šventiškumo.

Vestuvės

Vestuvės – dviejų mylinčių širdžių susijungimo šventė, tad Angelo, rankose laikančio šuniuką statulėlė, yra itin aktuali, švenčiamą progą atitinkanti dovana. Angelus galima dovanoti jaunųjų tėvams ir seneliams kaip padėką už besąlyginę meilę, suteiktą vaikams ar anūkams.

Krikštynos

Keramikinis, balto molio angelas yra nuostabi, pirmosios mažylio religinės šventės dovana. Krikštynų proga padovanotas angelas simbolizuoja apsaugą, tyrumą ir nekaltumą. 

Įkurtuvės 

Įkurtuvės – tai įsikūrimo naujuose namuose proga rengiamos iškilmės ir vaišės. Į naujus namus persikėlę žmonės labiausiai džiaugiasi tokiomis dovanomis, kurios namams suteikia jaukumo ir išskirtinumo. Interjero detalės – vienos populiariausių dovanų. Įkurtuvių proga padovanotas keramikinis „Angelas globėjas“ – puiki dovana, simbolizuojanti naujų namų apsaugą ir globą. Be to, jis papuoš ir bet kurio stiliaus interjerą.

Draugystė

Mielo veido, žydrų akių angeliukas, rankose laikantis baltą šuniuką – tai suvenyras, padėsiantis išreikšti jausmus geram draugui, bičiuliui ar kaimynui. Keramikinis „Angelas globėjas“ pasitarnaus kaip simbolinė dovana, kurios pagalba padėkosime artimam žmogui už draugystės metus ir bendrystę, bei palinkėsime angelų palaikymo tolimesniame gyvenimo kelyje.

SYVB010