Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Angelas su kačiuku

28,00 €
Su PVM

Angelas su kačiuku – pagamintas iš balto molio, padengtas glazūra, platinos liustra ir paauksuotomis detalėmis – kasytėmis. Rankose angelas laiko kačiuką. Šis mielas rankų darbo suvenyras yra puiki dovana vertinantiems unikalius ir vienetinius kūrinius. Kiekvienas angeliukas nulipdytas su meile, išskirtinis ir nepakartojamas rankų darbo gaminys.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Suvenyro aukštis: 20 cm (gali nežymiai skirtis).

Angelo spalva: balta, auksinė, (drabužio spalva violetinė).

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Angelas su kačiuku – unikalus, balto molio rankų darbo kūrinys, puoštas paauksuotomis detalėmis. Angelo rankose laikomas kačiukas simbolizuoja harmoniją ir nuoširdumą. Įteikdami angelą mes linkime žmogui palaimos, ramybės, saugumo ir širdies šilumos. Tai išskirtinė, prasminga, išliekamąją vertę turinti dovana, dovanojama ypatingomis progomis.

Kalėdos

Angelo formos suvenyras itin tinkamas dovanoti Kalėdų proga. Kalėdinis laikotarpis – tai metas kuomet angelų giesmės skamba ore, kviesdamos artimiausius žmones susiburti drauge, dalintis širdžių šiluma. Angelas su kačiuku gali tapti pagrindine šventinio Kalėdų stalo dekoracija, papuošti bet kurį namų kampelį, suteikdamas jaukumo ir šventiškumo.

Vestuvės

Vestuvės – dviejų mylinčių širdžių susijungimo šventė, tad Angelo statulėlė yra itin aktuali, švenčiamą progą atitinkanti dovana. Du mielus angeliukus galima dovanoti jauniesiems kaip jų meilės simbolį. Ypač tiems, kurie myli katinukus. Arba kaip padėką įteikti jaunųjų tėvams ir seneliams, atsidėkojant už besąlyginę meilę suteiktą vaikams ar anūkams.

Krikštynos

Keramikinis, balto molio angelas yra nuostabi, pirmosios mažylio religinės šventės dovana. Krikštynų proga padovanotas angelas simbolizuoja apsaugą, tyrumą ir nekaltumą. 

Įkurtuvės 

Įkurtuvės – tai įsikūrimo naujuose namuose proga rengiamos iškilmės ir vaišės. Į naujus namus persikėlę žmonės labiausiai džiaugiasi tokiomis dovanomis, kurios namams suteikia jaukumo ir išskirtinumo. Interjero detalės – vienos populiariausių dovanų. Įkurtuvių proga padovanotas angelas su kačiuku – puiki dovana ir bet kurio stiliaus interjero puošmena.

Draugystė

Mielo veido, auksinėmis kasytėmis pasipuošęs angeliukas – tai suvenyras, padėsiantis išreikšti jausmus geram draugui, bičiuliui ar kaimynui. Keramikinis angelas su kačiuku pasitarnaus kaip simbolinė dovana, kurios pagalba padėkosime artimam žmogui už draugystės metus ir bendrystę, bei palinkėsime angelų palaikymo tolimesniame gyvenimo kelyje.

SYVB006