Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Angelas „Židinio saugotojas“

28,00 €
Su PVM

Angelas „Židinio saugotojas“ – pagamintas iš balto molio ir padengtas glazūra. Šis mielas, sėdintis ir nerūpestingai į mus žvelgiantis rankų darbo suvenyras yra puiki dovana vertinantiems unikalius ir vienetinius kūrinius. Kiekvienas angelas nulipdytas su meile, išskirtinis ir nepakartojamas rankų darbo gaminys.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Suvenyro aukštis: 28 cm.

Angelo spalva: balta (drabužio spalva gali būti žalsva ar rausva).

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Angelas „Židinio saugotojas“ – unikalus, balto molio rankų darbo kūrinys, puoštas žalsva ar rausva glazūra. Įteikdami angelą mes linkime žmogui palaimos, ramybės, saugumo ir širdies šilumos. Tai išskirtinė, prasminga, išliekamąją vertę turinti dovana, dovanojama įvairiomis progomis.

Kalėdos

Angelo formos suvenyras itin tinkamas dovanoti Kalėdų proga. Kalėdinis laikotarpis – tai metas kuomet angelų giesmės skamba ore, kviesdamos artimiausius žmones susiburti drauge, dalintis širdžių šiluma. Angelas „Židinio saugotojas“ gali tapti puikia jaukiai spragsinčio židinio dekoracija arba papuošti bet kurį namų kampelį, suteikdamas jaukumo ir šventiškumo. Nestokojantys kūrybiškumo, nesunkiai jį įkurdins ir ant šventinio Kalėdų stalo.

Vestuvės

Vestuvės – dviejų mylinčių širdžių susijungimo šventė, tad Angelo, rankose laikančio paukštį statulėlė, yra itin aktuali, švenčiamą progą atitinkanti dovana. Angelus galima dovanoti jaunųjų tėvams ir seneliams kaip padėką už besąlyginę meilę, suteiktą vaikams ar anūkams.

Krikštynos

Keramikinis, balto molio angelas yra nuostabi, pirmosios mažylio religinės šventės dovana. Krikštynų proga padovanotas baltos spalvos angelas simbolizuoja apsaugą, tyrumą ir nekaltumą. 

Įkurtuvės 

Įkurtuvės – tai įsikūrimo naujuose namuose proga rengiamos iškilmės ir vaišės. Į naujus namus persikėlę žmonės labiausiai džiaugiasi tokiomis dovanomis, kurios namams suteikia jaukumo ir išskirtinumo. Interjero detalės – vienos populiariausių dovanų. Įkurtuvių proga padovanotas angelas „Židinio saugotojas“ pradžiugins naujakurius, tiek turinčius židinį tiek ir jo neturinčius. Juk šis angelas yra ir simbolinis šeimos židinio saugotojas. Tai ir puiki bet kurio stiliaus interjero puošmena.

Draugystė

Sėdintis, mielo veido, kasytėmis pasipuošęs angeliukas – tai suvenyras, padėsiantis išreikšti jausmus geram draugui, bičiuliui ar kaimynui. Angelas „Židinio saugotojas“ pasitarnaus kaip simbolinė dovana, net ir tiems, kurie neturi židinio. Sėdinčiam angelui labai patiks įsitaisyti ir ant komodos ar lentynėlės kampo. Jaukios rankų darbo dovanos pagalba padėkosime artimam žmogui už draugystės metus ir bendrystę, bei palinkėsime angelų palaikymo tolimesniame gyvenimo kelyje.

SYVB004