Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Baltos keramikos „Angelas gyvybnešys“

32,00 €
Su PVM

Baltos keramikos „Angelas gyvybnešys“– pagamintas iš balto molio ir padengtas glazūra. Rankose jis laiko paukštį. Šis mielas rankų darbo suvenyras yra puiki dovana vertinantiems unikalius ir vienetinius kūrinius. Kiekvienas angelas nulipdytas su meile, išskirtinis ir nepakartojamas rankų darbo gaminys.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Suvenyro aukštis: 29-30 cm.

Angelo spalva: balta (su žalsvais fragmentais).

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Baltos keramikos „Angelas gyvybnešys“ – unikalus, balto molio rankų darbo kūrinys, puoštas žalsvais augmenijos ir gyvūnijos fragmentais. Angelo rankose laikomas paukštis simbolizuoja gyvybę, meilę ir naujas galimybes. Įteikdami angelą mes linkime žmogui palaimos, ramybės, saugumo ir širdies šilumos. Tai išskirtinė, prasminga, išliekamąją vertę turinti dovana, dovanojama ypatingomis progomis.

Kalėdos

Angelo formos suvenyras itin tinkamas dovanoti Kalėdų proga. Kalėdinis laikotarpis – tai metas kuomet angelų giesmės skamba ore, kviesdamos artimiausius žmones susiburti drauge, dalintis širdžių šiluma. Baltos keramikos „Angelas gyvybnešys“ gali tapti pagrindine šventinio Kalėdų stalo dekoracija, papuošti bet kurį namų kampelį, suteikdamas jaukumo ir šventiškumo.

Vestuvės

Vestuvės – dviejų mylinčių širdžių susijungimo šventė, tad Angelo, rankose laikančio paukštį statulėlė, yra itin aktuali, švenčiamą progą atitinkanti dovana. Angelus galima dovanoti jaunųjų tėvams ir seneliams kaip padėką už besąlyginę meilę, suteiktą vaikams ar anūkams.

Krikštynos

Keramikinis, balto molio angelas yra nuostabi, pirmosios mažylio religinės šventės dovana. Krikštynų proga padovanotas baltos spalvos angelas simbolizuoja apsaugą, tyrumą ir nekaltumą. 

Draugystė

Mielo veido, kasytėmis pasipuošęs angeliukas, rankose laikantis baltą paukštį – tai suvenyras, padėsiantis išreikšti jausmus geram draugui, bičiuliui ar kaimynui. Baltos keramikos „Angelas gyvybnešys“ pasitarnaus kaip simbolinė dovana, kurios pagalba padėkosime artimam žmogui už draugystės metus ir bendrystę, bei palinkėsime angelų palaikymo tolimesniame gyvenimo kelyje.

SYVB002