Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Keramikinis „Širdies Angelas“
  • Keramikinis „Širdies Angelas“
  • Keramikinis „Širdies Angelas“

Keramikinis „Širdies Angelas“

28,00 €
Su PVM

Keramikinis „Širdies Angelas“ – pagamintas iš balto molio, padengtas glazūra, platinos liustra ir paauksuotomis detalėmis – rankose laikoma širdele ir kasytėmis. Šis mielas rankų darbo suvenyras yra puiki dovana vertinantiems unikalius ir vienetinius kūrinius. Kiekvienas angeliukas nulipdytas su meile, išskirtinis ir nepakartojamas rankų darbo gaminys.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Suvenyro aukštis: 15-16 cm.

Angelo spalva: melsva su auksinėmis detalėmis.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje: 1 vnt.

Kiekis
Išparduota

Keramikinis „Širdies Angelas“ – unikalus, balto molio rankų darbo kūrinys, puoštas paauksuotomis detalėmis. Angelo rankose laikoma širdelė simbolizuoja gerumą, tyrumą ir meilę. Įteikdami angelą mes linkime žmogui palaimos, ramybės, saugumo ir širdies šilumos. Tai išskirtinė, prasminga, išliekamąją vertę turinti dovana, dovanojama ypatingomis progomis.

Kalėdos

Angelo formos suvenyras itin tinkamas dovanoti Kalėdų proga. Kalėdinis laikotarpis – tai metas kuomet angelų giesmės skamba ore, kviesdamos artimiausius žmones susiburti drauge, dalintis širdžių šiluma. Keramikinis „Širdies Angelas“ gali tapti pagrindine šventinio Kalėdų stalo dekoracija, papuošti bet kurį namų kampelį, suteikdamas jaukumo ir šventiškumo.

Vestuvės

Vestuvės – dviejų mylinčių širdžių susijungimo šventė, tad Angelo, rankose laikančio širdį statulėlė, yra itin aktuali, švenčiamą progą atitinkanti dovana. Du mielus angeliukus galima dovanoti jauniesiems kaip jų meilės simbolį. Arba kaip padėką įteikti jaunųjų tėvams ir seneliams, atsidėkojant už besąlyginę meilę suteiktą vaikams ar anūkams.

Krikštynos

Keramikinis, balto molio angelas yra nuostabi, pirmosios mažylio religinės šventės dovana. Krikštynų proga galima dovanoti baltos spalvos angelą, kuris simbolizuoja tyrumą arba rinktis angeliuką spalvotu drabužiu, priklausomai nuo krikštijamo vaiko lyties.

Draugystė

Mielo veido, auksinėmis kasytėmis pasipuošęs angeliukas, rankose laikantis auksinę širdį – tai suvenyras, padėsiantis išreikšti jausmus geram draugui, bičiuliui ar kaimynui. Keramikinis „Širdies Angelas“ pasitarnaus kaip simbolinė dovana, kurios pagalba padėkosime artimam žmogui už draugystės metus ir bendrystę, bei palinkėsime angelų palaikymo tolimesniame gyvenimo kelyje.

SYVB001