Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rausvi lino nėriniai

1,99 €
Su PVM

Rausvi lino nėriniai – tai ažūriniai ir lengvučiai, tačiau tvirto pynimo lininiai nėriniai. Jų spalva – natūralaus lino pilka su vos pastebimu rausvu atspalviu. Šie nėriniai tinka ne tik drabužių, aksesuarų, interjero detalių, bet ir įvairių paviršių dekoravimui.

Spalva: natūralaus lino pilka su rausvu atspalviu (tikroji prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukose).

Plotis: 2 cm.

Sudėtis: 100% linas.

Pakuotėje 1 m.

Rausvi lino nėriniai pagaminti iš natūralių nedažytų lininių verpalų, suteiks natūralumo, išskirtinumo bei jaukumo pojūtį. Lino nėriniais puoštas daiktas dvelkia istorija, sąsaja su mūsų šaknimis ir gamta, todėl itin tinka rustic stiliaus gaminiams bei šventėms dekoruoti.

Kiekis

Rausvi lino nėriniai vertingi ir paklausūs ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir unikalios spalvos. Šio siuvimo aksesuaro pagalba, galima kurti tikrus šedevrus, unikalius, vienetinius gaminius: drabužius, namų dekoro detales, šventines dekoracijas. Gamtos prigimtį ir istoriją atspindinčiais nėriniais dekoruojami gaminiai ir paviršiai įgaus savitumo, jaukumo, lengvumo, akis bei širdį šildančio autentiškumo.

Kur galima panaudoti rausvus lino nėrinius?

Vestuvės

Lininių nėrinių pagalba galima sukurti nepakartojamai nuostabią, rustic stiliaus vestuvių pasaką. Rustic - tai kaimiškas stilius, kasmet tampantis vis modernesniu, nes atspindinti ne patį kaimą, o gyvenimo arčiau gamtos idėją. Šio stiliaus pagrindas yra natūralumas, todėl puikiai tinka natūralia meile liepsnojančių dviejų širdžių šventei – vestuvėms. Tai be galo romatiškas dekoravimo stilius, todėl rustic stiliaus vestuvių atmosferai sukurti gausiai naudojami nėriniai. Jais puošiama nuotakos suknelė, jaunikio bei svečių aprangos detalės, įvairūs aksesuarai bei rekvizitai: šventinio stalo dekoro elementai, kvietimai svečiams, vestuvinis nuotraukų albumas.

Krikštynos

Rausvi lino nėriniai nuostabiai jums pasitarnaus, jei nuspręsite savo mažyliui surengti natūralumu dvelkiančią krikštynų šventę. Šiais lininiais nėriniais įstabiai dekoruosite vaiko aprangą, krikšto skraistę bei žvakę. Suteikiant šventei vientisumo, lininių nėrinių aksesuarai bei detalės gali papildyti ir tėvelių bei krikšto tėvelių aprangą. Be abejo, nepamirškite šventinio stalo bei kitų krikšto šventės rekvizitų, rausvais lino nėriniais puošdami dovanėles svečiams bei aplinką.

Kalėdos

Kalėdos – viena jaukiausių šeimos švenčių, o kas gi suteiks daugiau jaukumo, nei natūralūs nėriniai? Šis aksesuaras primena laikus, kuomet dar neturėjome tokios gausybės daiktų, kokią turime šiandien, kai kiekviena nėrinio detalė glaudė savyje rankų šilumą. Nėriniai primena, kad net neturėdami daug, žmonės visada norėjo kurti grožį, puošti savo namus, džiuginti artimuosius bei svečius. Jei norite sukurti itin jaukias, praeities prisiminimais alsuojančias Kalėdas, dekoruokite jas nėriniais! Puošybos idėjų galite pasisemti straipsnyje „Nėriniuotos Kalėdos”: https://bit.ly/3mN3qbf 

 

 

SYVN006