Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Pilkas nėrinys „Širdelė“

3,29 €
Su PVM

Pilkas nėrinys „Širdelė“ – tai natūralaus lino spalvos nėrinys, savo raštais primenantis širdelės formą. Šis nėrinys tinka ne tik drabužių, aksesuarų, interjero detalių, bet ir įvairių paviršių dekoravimui.

Spalva: natūralaus lino pilka (tikroji prekės spalva gali nežymiai skirtis nuo matomos nuotraukose).

Plotis: 7 cm.

Sudėtis: 100% linas.

Pakuotėje 1 m.

Pilkas nėrinys „Širdelė“ pagamintas iš natūralių nedažytų lininių verpalų, suteiks natūralumo, išskirtinumo bei jaukumo pojūtį. Lininiais pilkais nėriniais puoštas daiktas dvelkia istorija, sąsaja su mūsų šaknimis ir gamta, todėl itin tinka rustic stiliaus gaminiams bei šventėms dekoruoti.

Kiekis

Pilkas nėrinys „Širdelė“ vertingas ir paklausus ne tik dėl savo natūralių savybių, bet ir unikalaus, širdelės formą primenančio rašto. Šio siuvimo aksesuaro pagalba, galima kurti tikrus šedevrus, unikalius, vienetinius gaminius: drabužius, namų dekoro detales, šventines dekoracijas. Gamtos prigimtį ir istoriją atspindinčiu nėriniu dekoruojami gaminiai ir paviršiai įgaus savitumo, jaukumo, lengvumo, akis bei širdį šildančio autentiškumo.

Kur galima panaudoti pilką nėrinį „Širdelė”?

Vestuvės

Lininio nėrinio pagalba galima sukurti nepakartojamai nuostabią, rustic stiliaus vestuvių pasaką. Rustic - tai kaimiškas stilius, kasmet tampantis vis modernesniu, nes atspindinti ne patį kaimą, o gyvenimo arčiau gamtos idėją. Šio stiliaus pagrindas yra natūralumas, todėl puikiai tinka natūralia meile liepsnojančių dviejų širdžių šventei – vestuvėms. Tai be galo romatiškas dekoravimo stilius, todėl rustic stiliaus vestuvių atmosferai sukurti gausiai naudojami nėriniai. Jais puošiama nuotakos suknelė, jaunikio bei svečių aprangos detalės, įvairūs aksesuarai bei rekvizitai: šventinio stalo dekoro elementai, kvietimai svečiams, vestuvinis nuotraukų albumas.

Krikštynos

Pilkas nėrinys „Širdelė“ nuostabiai jums pasitarnaus, jei nuspręsite savo mažyliui surengti natūralumu dvelkiančią krikštynų šventę. Šiuo lininiu nėriniu įstabiai dekoruosite vaiko aprangą, krikšto skraistę bei žvakę. Suteikiant šventei vientisumo, plataus lininio nėrinio aksesuarai bei detalės gali papildyti ir tėvelių bei krikšto tėvelių aprangą. Be abejo, nepamirškite šventinio stalo bei kitų krikšto šventės rekvizitų, pilku nėriniu „Širdelė“ puošdami dovanėles svečiams bei aplinką.

Kalėdos

Kalėdos – viena jaukiausių šeimos švenčių, o kas gi suteiks daugiau jaukumo, nei natūralūs nėriniai? Šis aksesuaras primena laikus, kuomet dar neturėjome tokios gausybės daiktų, kokią turime šiandien, kai kiekviena nėrinio detalė glaudė savyje rankų šilumą. Nėriniai primena, kad net neturėdami daug, žmonės visada norėjo kurti grožį, puošti savo namus, džiuginti artimuosius bei svečius. Jei norite sukurti itin jaukias, praeities prisiminimais alsuojančias Kalėdas, dekoruokite jas nėriniais! Puošybos idėjų galite pasisemti straipsnyje „Nėriniuotos Kalėdos”: https://bit.ly/3mN3qbf 

SYVN004