Dekoratyviniai padėkliukai „Lašas” (3 vnt.)

14,99 €
Su PVM

Dekoratyviniai padėkliukai „Lašas” – tai kokybiški, rankų darbo gaminiai, skirti taurėms, puodeliams, vazelėms ar žvakidėms padėti. Lašo formos stalo ir interjero aksesuarai nunerti iš aukso spalvos poliesterio virvelės. Aukso spalva simbolizuoja išmintį, turtą ir prabangą. Padėkliukai yra tvirti, atsparūs trinčiai. Jie lengvai ras sau vietą jūsų jaukiuose namuose.

Išmatavimai: 18 сm x 15 сm.

Siūlų sudėtis: 100 proc. poliesteris.

Pakuotėje 3 vnt.

Kiekis

Dekoratyviniai padėkliukai „Lašas” gali tapti puošniais jūsų svetainės ar virtuvės akcentais. Jais ne tik greitai ir dailiai papuošite stalą, bet ir apsaugosite jo paviršių nuo karštų gėrimų poveikio. Stalo aksesuarai lengvai prižiūrimi. Nesiglamžo, nesugeria drėgmės, greitai džiūsta. Padėkliukai yra kokybiški ir patvarūs, 100 % rankų darbas.

Priežiūra: Padėkliukus galima skalbti mašina ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūros vandenyje. Naudokite skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Rekomenduojama džiovinti tvarkingai patiestus ant rankšluosčio, nes gaminių lyginti negalima. Jokiu būdu nedžiovinkite džiovyklėje. 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, o jų išmatavimai gali svyruoti kelių milimetrų diapazone.

SYVR001