Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Vilnos dekoravimo priemonės ir jų panaudojimo galimybės

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Naujienos Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 7

Vilnos dekoravimo priemonės ir jų panaudojimo galimybės

Tam, kad vilnos gaminiai nebūtų vienspalviai ir nuobodūs, bet įgautų daugiau spalvų bei gyvybės, naudojamos įvairios vilnos dekoravimo priemonės. Veltinio dekoravimo būdų tikrai yra įvairių, tačiau šį kartą plačiau pakalbėsime apie dekoravimą pluoštais. Tai toks būdas, kai į vilnonį gaminį įveliami tos pačios vilnos, medvilnės, šilko, lino, sojos, bambuko, dilgėlių ar net bananų ir kiti augaliniai pluoštai, sukurdami įvairias tekstūras, ornamentus, spalvų gamas. Veltinio paviršiaus dekoravimas – ne ką mažiau svarbus nei pats vėlimas, todėl jam taip pat reikia skirti dėmesio ir kruopštumo. 

Veltinio paviršiaus dekoravimas vilnos pluoštu 

Veltinio paviršių vilnos pluoštais dekoruoti galima keliais būdais. Vienas jų – dėlioti pasirinktas dekoravimo medžiagas ant išsikloto vilna paviršiaus. Antras – pluoštus kloti atvirkštine tvarka. Tai reiškia, kad pirmiausia ant burbulinės plėvelės reikia susidėti dekoravimui skirtus pluoštus, juos uždengti vilnos sluoksniu ir velti įprastu būdu. 

Toliau tai jau jūsų fantazijos bei rankų miklumo reikalas. Dekorui galima naudoti vienos spalvos vilną ir iš pluoštų kurti įvairius ornamentus, įdomias tekstūras. Iš skirtingos spalvos vilnos pluoštų galima sukurti įvairius vaizdus, ornamentus, formas ir net paveikslus. Veltinio panaudojimo dekoravimui galimybės beribės, tereikia nepabijoti eksperimentuoti, naudoti įvairias technikas, pasitelkti fantaziją ir kūrybiškumą. Net jei iš pirmo karto nepavyks taip kaip tikėjotės, ne bėda, bandykite dar kartą. Įgudus rankai darbas vyks sklandžiau. 

Kiti veltinio dekoravimui naudojami pluoštai 

Kaip veltinio dekoravimo priemonės naudojami ir kiti natūralūs bei sintetiniai pluoštai: šilko gijos, lino, viskozės ar akrilo gijos ir kt. Dėl savo skirtingos tekstūros, augaliniai ir sintetiniai pluoštai sukuria įdomaus ir įspūdingo paviršiaus tekstūrą. Nors jie patys natūraliai nesivelia, vilna juos tarsi sugeria į save, priglobia, apkabina, išgaudama ištisus meno kūrinius. 

Taigi nebijokite išlaisvinti savo kūrybiškumo ir pamatysite, kaip jūsų vilnos gaminiai nušvis ryškiomis ir stulbinančiomis spalvomis. 

Komentarai

Palikite komentarą