Gėlių vėlimas iš vilnos

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Naujienos Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 33

Gėlių vėlimas iš vilnos

Ar gėlių vėlimas iš vilnos gali būti naudingas ir vertę kuriantis įgūdis? Iš vilnos pagamintas gėles galima panaudoti tikrai daug kur – kaip sagę suknelei ar megztukui papuošti, dekorą skrybėlei, kepurei, pirštinėms, skraistei, šaliui, rankinei, kaip kaklo ar riešo papuošalą ir net kaip originalų ir mielą dovanos papuošimą. Kaip matote, panaudojimo būdų tikrai nemažai, o ir jūs patys jų tikrai galite dar daug sugalvoti. Tačiau kaip gi nusivelti iš vilnos gėlę? Apie tai ir pakalbėsime. 

Veltinio gėlių vėlimo, kaip ir panaudojimo būdų yra daugybė, tad tereikia išsirinkti jums priimtiniausią. Iš vilnos gėles galite velti:

- plokščio veltinio principu atskirai kuriant kiekvieną žiedlapį, kuriuos vėliau sujungiant į vientisą žiedą;

- žiedyną formuojant ir karpant iš apvelto veltinio;

- veliant patį žiedą;

- naudojant tūrinio veltinio šablonus. 

Vienas iš paprastesnių vėlimo būdų, gėlę pasigaminti naudojantis žiedo formos šablonu, pagamintu iš burbulinės arba akytosios plėvelės. Ir žinoma, kitų, šiam darbui būtinų priemonių: vilnos, šilto muiluoto vandens, žirklių, bambukinio kilimėlio. 

Kaip pasigaminti skirtingas gėles 

Kad jūsų gėlės nebūtų kaip ant vieno kurpalio pasiūti batai, reikia šiek tiek paįvairinti gamybą. Jei norite pasidaryti jurginą, jo gamybai naudokite paveltas, kutais sukarpytas plačias veltinio juosteles. Jas sususkite, o žiedus formuokite baigdami velti vilną. 

Rožių žiedai gaminami iš skirtingų dydžių paveltų, putnios širdelės formos žiedlapių. Juos galite sukti girliandos principu, panašiai, kaip gaminant rožę iš klevo lapų ar krepinio popieriaus. Galite jungti ir po vieną. Sukūrę žiedą, darbą užbaikite formuodami ir paveldami žiedlapius. 

Sudėtingesnes gėles reikėtų velti tūrinio veltinio principu, naudojant vieną ar kelių sluoksnių šablonus. 

Pagamintas veltinio gėles galima dekoruoti smulkesniais ar stambesniais karoliukais, šlapiuoju ar sausuoju būdu priveliant įvairius elementus. Gėlių vėlimas iš vilnos – tai tik jūsų fantazijos ir rankų miklumo derinys. 

Komentarai

Palikite komentarą