Lino rankinė – ištikima palydovė ir patikima draugė

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Naujienos Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 47

Lino rankinė – ištikima palydovė ir patikima draugė

Vargu ar rastume moterį, kurios rankinių arsenale nesipuikuotų bent viena lino rankinė. Ypač šiandien, kai linas ir jo gaminiai neabejotinai išgyvena savo renesansą. Linas yra vienas seniausių pluoštų pasaulyje. Grįždami prie prie šimtmečius, o gal ir tūkstantmečius skaičiuojančios linų auginimo Lietuvoje istorijos ir vis dažniau susimąstydami apie savo vartojimo įpročius, sąmoningai renkamės natūralias ir kokybiškas medžiagas. 

Menas išsirinkti

Lino rankinės gali būti labai įvairios: didelės ir mažos, primenančios kuprinę ar krepšį, ilgomis arba trumpomos rankenomis ir pan. Renkantis rankinę būtina atkreipti dėmesį į jos formą, dydį ir rankenų ilgį. Taip pat būtina gerai pažinti savo kūną, jo privalumus ir trūkumus bei žinoti kaip tinkamai rankinę priderinti prie savo figūros. Anot rankinių kūrėjos Mildos Latkauskienės: “Vidutinio dydžio rankinė su ilgesnėmis rankenomis nešiojama ant peties priglausta prie liemens – tiks bet kokios figūros moteriai: tiek lieknai, tiek stambiai. Į tokią tilps visi kasdienai būtini daiktai, su ja galima tiek eiti į darbą, tiek pasirodyti teatre. Nedidelės rankinės ant ilgos rankenos, nešiojamos permetus įstrižai per petį, talpina tai, kas būtiniausia: telefoną, piniginę, akinius ir kosmetikos mažmožius. Jos tinka ne visoms, mat pakimba kaip tik klubų srityje – taip sukoncentruoja dėmesį į šią kūno vietą. Būtent todėl jos nedera moterims stambiais klubais”. 

Neginčijamas funkcionalumas ir patogumas

Lino rankinės yra ne tik stilingos, lengvutės ir patogios, bet ir lengvai prižiūrimos. Jas lengva skalbti. Skalbti rekomenduojama 30°C temperatūros vandenyje naudojant skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Skalbti galima tiek rankomis, tiek ir skalbimo mašinoje, pasirinkus linui ir jo gaminiams tinkamą programą. Jos greitai džiūsta. Svarbu vengti džiovinimo elektrinėje džiovinimo mašinoje. Plačiau apie lino rankinių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wgYZqk

Be to, lino rankinės yra ir itin patvarios. Tikėtina, kad taupiausioms ir propaguojančioms sąmoningą bei tvarų vartojimą, jos tarnaus ne vieną sezoną. 

Odinė ar lino rankinė?

Odine rankine vasarą būtina rūpintis taip, kaip savo oda.Vietoj odinės rankinės pasirinkusios lininę – išvengsite papildomų išlaidų. Lino rankinių nereikia impregnuoti, jas užtenka išskalbti. Tuo tarpu, norėdami išsaugoti odinės rankinės spalvą ir prailginti jos tarnavimo laiką, privalėsite ją impregnuoti specialiomis odinių rankinių priežiūrai skirtomis priemonėmis. Pirmenybę suteikusios lino rankinei, sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Tad griebkite savo lino rankinę ir skubėkite vasaros link!

Norinčias atsinaujinti ir ieškančias stilingų lininių rankinių ar kuprinių, kviečiame užsukti čia: https://bit.ly/2V586Oa

Komentarai

Palikite komentarą