Lino kuprinės – praktiški ir universalūs aksesuarai

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Naujienos Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 60

Lino kuprinės – praktiški ir universalūs aksesuarai

Anot mados žinovų, 2017 metais savo populiarumo viršūnę pasiekusios lino kuprinės ir kuprinės, pagamintos iš natūralios odos ar jos pakaitalų, populiarios ir šiandien. Ir ypač tos, kurios reikalui esant, akimirksniu gali virsti rankine. Kuprinių pasiūla ir pasirinkimas kaip niekada didelis. Nesunkiai surasite daugybę lininių kuprinių ar lininių rankinių. Tačiau norint įsigyti kokybišką, lininę kuprinę-rankinę viename, gali tekti gerokai pavargti. 

Lino kelias iki mūsų dienų

Linas yra vienas seniausių pluoštų pasaulyje. Jis skaičiuoja kone 8000 metų istoriją. Dėl ilgo ir sudėtingo apdirbimo, linas ilgainiui prarado savo populiarumą ir užleido pozicijas medvilnei. Tačiau šiandien, visuomenei vis labiau vertinant liną dėl jo išskirtinių savybių, linas po truputį atsikovoja savo vietą po saule. Visuotinės lietuvių enciklopedijos duomenimis, Lietuvoje pluoštiniai linai auginti net prieš 4000 metų. 1940 m. pagal linų eksportą Lietuva užėmė trečią vietą pasaulyje (po Rusijos ir Lenkijos). Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, linų plotai labai sumažėjo. O šiai dienai, Lietuvos tekstilės pramonė importuoja kone visą reikiamą linų pluoštą. 

Kokią kuprinę pasirinkti: lininę ar odinę?

Lino kuprinės sveria nedaug ir yra lengvai prižiūrimos. Jas galima skalbti. Lino gaminiai yra ilgaamžiai ir, tinkamai prižiūrimi, gali tarnauti ne vieną dešimtmetį. Tuo tarpu odine kuprine vasarą būtina rūpintis taip, kaip savo oda. Vietoj odinės kuprinės-rankinės pasirinkusios lininę, išvengsite papildomų išlaidų. Lino kuprinių nereikia valyti ar impregnuoti, jas užtenka išskalbti. Tuo tarpu, norėdami išsaugoti odinės kuprinės spalvą ir prailginti jos tarnavimo laiką, privalėsite ją impregnuoti specialiomis odinių gaminių priežiūrai skirtomis priemonėmis. Pirmenybę suteikusios lino kuprinei-rankinei, sutaupysite ir laiko, ir pinigų. 

Du aksesuarai viename

Vis dažniau renkamės patogius ir funkcionalius aksesuarus. Aukštakulnius keičiame į sportinius batelius, o mažas rankines į dideles kuprines. Patogumas ir funkcionalumas šiais didelio gyvenimo tempo laikais yra vis labiau vertinamas. Todėl verta rinktis didesnę kuprinę, kurioje būtų galima susidėti ne tik darbui reikalingus daiktus, bet ir sporto klubui po jo. Na, o jeigu jūsų kuprinė reikalui esant gali virsti ir rankine, tai išvengsite papildomų išlaidų pirkdami ir kuprinę, ir rankinę. Šis universalus aksesuaras tiks ir darbui, ir gatvei, ir pajūriui ir iškylai gamtoje.   

Ieškančias stilingos ir talpios, lininės kuprinės-rankinės, kviečiame užsukti čia: https://bit.ly/3hzdqAQ

Komentarai

Palikite komentarą