Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Lietuvos kūrėjų sukurtos kalėdinės dovanos

Įkėlė: Rasa Valinskienė Kategorija: Naujienos Paskelbta: Komentarų: 0 Paspaudimai: 11

Lietuvos kūrėjų sukurtos kalėdinės dovanos

Ėmus pastebimai trumpėti dienoms ir vėsti orams dažnas mūsų pradeda svarstyti kokios kalėdinės dovanos norėtų jo artimieji. Juk tikrai nesinori prieš šventes paskubomis užbėgti apsipirkti į prekybos centrą ir eilinį kartą apdovanoti visus tais pačiais saldainiais, asmeninės higienos priemonėmis ar serijinės gamybos niekučiais. 

Daugybė žmonių pastebi, kas pastaruosius kelerius metus kalėdinės nuotaikos tiesiog išgaruoja besistengiant joms pasiruošti, sugalvoti, ką ir kam dovanosime, kuo vaišinsime ir t. t. Daug kas net renkasi apskritai žiemos šventes sutikti be dovanų. Taip ir pinigai vėjais nepaleidžiami, ir laiko sutaupoma, ir energija neiššvaistoma.

Svarbiems žmonėms – išskirtiniai gaminiai

Vis tik jei nusprendėte, kad norite kažką padovanoti sau svarbiems žmonėms, galbūt verta atkreipti dėmesį į kokybiškas rankų darbo dovanas? Lietuvoje turime pakankamai talentingų rankdarbių kūrėjų, kurių gaminiai ne tik gražūs, bet ir kokybiški bei ilgaamžiai. Galite rinktis nuo keramikos iki žaislų, nuo itin praktiškų daiktų iki įvairiausių dekoracijų. Taip pat nepamirškite ir rankų darbo sausainių ar kitokių gardumynų, kokių jokiame prekybos centre nerasite.

Daiktai, iš kurių spinduliuoja šiluma ir nuoširdus dėmesys

Serijinė gamyba suteikė galimybes numušti gaminių kainas bei aprūpinti jais didesnį žmonių skaičių. Iš vienos pusės žiūrint, tai patogu, tačiau šiuo metu nemažai žmonių vis dažniau susimąsto apie tikrąją vertę, tvarumą, kokybę. Vedami šių minčių jie verčiau renkasi rankomis su meile gamintas dovanas, kurios iš tiesų bus naudingos jas gavusiam žmogui. Na, o dovana, nupirkta vien tam, kad „juk reikia kažką padovanoti“, dažnai neteikia džiaugsmo nei dovanotojui, nei gavėjui. 

Nemažai Lietuvos rankdarbių kūrėjų įvairių švenčių proga siūlo jau supakuotas dovanas ar jų rinkinius. Jeigu jūsų artimieji gyvena toli ir neturite galimybių juos aplankyti prieš Kalėdas, visada galite susitarti, kad kalėdinės dovanos jūsų vardu būtų išsiųstos adresatams, šalia įdėtas atvirukas su pasveikinimu ir pan. Taip pat galite užsisakyti vardines dovanas, skirtas konkrečiam žmogui. Tai gali būti ne tik vardas ant puodelio arbatai, medinio šaukšto ar kito gaminio, bet ir mėgstama spalva, gyvenimo būdą atitinkantis posakis, augintinio atvaizdas ir t.t.

Komentarai

Palikite komentarą