Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Vilnonės pirmosios kojinės

5,00 €
Su PVM

Vilnonės pirmosios kojinės – tai pirmosios mažylio, ką tik atkeliavusio į šį pasaulį, kojinytės. Numegztos rankomis iš baltos spalvos Lietuvoje auginamų avelių vilnos. Šiurkščios avių vilnos kojinės skirtos užmauti vos gimusiam kūdikėliui. Tokiu būdu skatinama kraujotaka ir neleidžiama sušalti mažoms kojytėms. Tinkamos dėvėti iki 3 mėnesių. 

Pėdutės ilgis: 9 cm.

Amžius: 0-3 mėn.

Siūlų sudėtis: 100% avių vilna.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Vilnonės pirmosios kojinės – tai rankų darbo gaminys, pagamintas iš lietuviškos avių vilnos. Mezginiai iš natūralios avių vilnos puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, šildo ir leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Kojinės megztos virbalais. 100 % rankų darbas. 

Priežiūra: kojines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite Naudokite kūdikiams draugiškas ir vilnos gaminiams tinkamas skalbimo priemones. Stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite kojinių džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVR006