Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Raudona rankų darbo skara

35,00 €
Su PVM

Raudona rankų darbo skara – tai elegantiškas ir šiltas jūsų aprangos akcentas. Trikampio formos skara nunerta iš vaikiškos moheros siūlų. Tai pati brangiausia mohera, kuri gaunama iš angoros ožkos vaikelio, pirmo kirpimo metu. Todėl ji ir buvo taip pavadinta – vaikiška mohera. Verpalai iš tokios vilnos labai ploni, minkšti. Išgauti siūlai yra labai švelnūs, tad puikiai tinka toms, kurių  oda ypač jautri. Iš jų gaminamus drabužius galima nešioti tiesiai ant odos, jie negraužia, nedirgina. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 134 cm.

Plotis: 48 cm (plačiausioje vietoje), 19 cm (galuose).

Siūlų sudėtis: 50% vaikiška mohera, 30% poliakrilas, 20% jauna vilna.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis

Lengvutė ir ažūrinė raudona rankų darbo skara – visiems metų laikams ir bet kuriai progai. Moheriniai siūlai labai lengvi, tad ši megzta skara ne tik lengva, pralaidi orui, bet tuo pat metu gerai sulaiko šilumą. Tai puikus pasirinkimas ir tuo atveju, kai norisi sukurti tobulą mikroklimatą su žieminiu paltu, ir net tada, kai reikia pečius apsigaubti vėsų vasaros vakarą. Na, o raudona spalva suteiks jūsų aprangai elegancijos, prabangos ir aristokratiškumo.

Priežiūra: skarą geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminio stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jos džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Nelyginkite. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVI135