Nertas migdukas „Melsvas zuikis”

21,59 €
Su PVM

Nertas migdukas „Melsvas zuikis” – tai kokybiškas, rankų darbo gaminys, skirtas vaikams nuo 0 iki 5 metų amžiaus. Nėrimo raštas puikiai praleidžia orą. Žaismingu zuikučiu puošta nerta servetėlė-migdukas padės vaikučiui greičiau užmigti. Tai simbolinis vaikystės atributas bei puikus draugas jūsų mažyliui keliaujant į paslaptingą sapnų karalystę.

Dydis: 25 cm x 25 cm.

Siūlų sudėtis: 50 proc. medvilnė, 50 proc. bambukas. 

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai). 

Pakuotėje 1 vnt.

Kiekis

Nertas migdukas „Melsvas zuikis” neabejotinai taps geriausiu jūsų vaikučio palydovu keliaujant po paslaptingą sapnų karalystę. Šį jaukų, saugumo pojūtį suteikiantį migduką galite dovanoti vaikučiui jo palankynų, gimtadienio, Kalėdų ar bet kuria kita proga. Zuikio formos migdukas yra nertas vąšeliu, parenkant kiauraraštį. Kiauraraštis leis kūdikiui laisvai kvėpuoti net migdukui užkritus ant veido. Migdukas kokybiškas ir patvarus, 100 % rankų darbas.

A-A-APAPA,

Zuikis vaiką lingavo,
Belinguodams užsnūdo.
Nuo krėslelio nusprūdo,
Katins nosį nukando.
Pats po pečium palindo,
Meška vaiką pagavo.
Pagavo ir dainavo,
A-A-APAPA...

Priežiūra: migduką lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu. Plačiau apie nertų ir megztų žaislų priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3fbQPuf

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose.

SYV101