Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rankų darbo žaislų komplektas „Zuikių porelė”

39,99 €
Su PVM

Rankų darbo žaislų komplektas „Zuikių porelė” skirtas vaikams nuo 0 iki 2 metų amžiaus. Rinkinuką sudaro švelnus ir mielas miego bičiulis migdukas ir jo kompanionas – augančių dantukų draugas barškutis-kramtukas. Žaisliukai pagaminti iš tvarių, ilgaamžių, vaikų organizmui nekenksmingų medžiagų – medvilnės, medžio, bambuko ir t. t. 

Rankų darbo gaminiai – tai visada puikus dovanų pasirinkimas Kalėdų proga. Ypač, jei viskas dar supakuota gražioje šventinėje pakuotėje. Tad jei ieškote dovanos savo ar artimų žmonių kūdikėliui, šis rinkinukas tikrai pradžiugins ir nepaliks abejingų.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis
Išparduota

Rankų darbo žaislų komplektas „Zuikių porelė” taps geriausiais jūsų mažylio draugais ir vaikystės palydovais. O smagiausia tai, kad jums patiems nebereikės rūpintis kaip dovaną gražiai supakuoti. Rinkinukas parduodamas gražioje popierinėje dėžutėje, kurioje žaisliukai miega ant minkštučių popieriaus drožlių patalų. Dėžutė dekoruota visžalio augalo šakele ir šventiniu žaisliuku, tad dovanoti galite vos tik įsigiję.  

Pradžiuginkite savo mažylius naujais mielais draugais. 

Migdukas

Dydis: 25 cm x 25 cm.

Siūlų sudėtis: 50 proc. medvilnė, 50 proc. bambukas. 

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai). 

Barškutis-kramtukas

Aukštis: 17 cm.

Žiedo skersmuo: 5 сm.

Siūlų sudėtis: 55 proc. medvilnė, 45 proc. akrilas.

Priedai: medinis žiedas, karoliukai.

Užpildas: poliesterio kamšalas (PES pluošto kamuoliukai). 

Priežiūra: rankų darbo žaislus lengva prižiūrėti namų sąlygomis. Nuolatinei švarai palaikyti rekomenduojama skalbti rankomis ir leisti išdžiūti, prieš tai nusausinus rankšluosčiu.

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYV118