Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Riešinės „Šešėliai”

14,99 €
Su PVM

Riešinės „Šešėliai“– tai vienetinis rankų darbo aksesuaras. Elegantiškos riešinės numegztos iš melsvos, rankomis dažytos merino vilnos siūlų. Jos yra minkštutės ir nekanda net pačios jautriausios odos. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 14 cm.

Plotis: 10,5 cm.

Spalva: melsva.

Siūlų sudėtis: 100 proc. merino vilna.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Patogios rankų darbo riešinės „Šešėliai“ ne tik jaukiai šildys rankas, tačiau ir taps stilinga įvaizdžio detale. Aksesuarai, numegzti iš vilnos puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Jos lengvos, patogiai priglunda prie rankos, jas dėvint patogu dirbti.

Dailios ir kokybiškos riešinės pradžiugins tiek šilumą mėgstančią, tiek rankų darbo aksesuarus vertinančią moterį ar merginą. Tai puiki dovana mamai, mylimai moteriai ar draugei bet kuria proga.

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, jie gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVR116