Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Pilkos rankų darbo riešinės

19,99 €
Su PVM

Pilkos rankų darbo riešinės – tai šiltos ir elegantiškos riešinės, numegztos iš nedažytos natūraliai pilkos spalvos, norvegiškos avių vilnos. Riešinės mūvimos per pirštą, todėl šildo ne tik riešą, bet ir pirštus. Jos puikiai derės prie įvairios aprangos – tiek prie paltuko, tiek prie striukės. 

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 20 cm.

Plotis: 9 cm.

Siūlų sudėtis: 100% avių vilna.

Spalva: pilka.

Pagaminta: Lietuvoje.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Pilkos rankų darbo riešinės – puiki alternatyva, kai nesinori pirštinių. Ypatingai tada, kada reikia liesti šaltą automobilio ar dviračio vairą. Laisvi pirštai leis komfortiškai vairuoti, o uždengtus delnus saugos šilta merino vilna. Net užsukusios į parduotuvę galėsite jų nenusiimti ir patogiai rinktis prekes. 

Riešinės megztos virbalais, lygiu raštu su trimis 1 cm pločio pynutėmis ant kiekvienos riešinės viršutinės dalies. Dailios ir kokybiškos riešinės pradžiugins tiek šilumą mėgstančią, tiek rankų darbo aksesuarus vertinančią moterį ar merginą.

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite, vietoj to vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVI107