Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Rausvos pirštinės vaikui

13,99 €
Su PVM

Rausvos pirštinės vaikui – tai itin kruopščiai numegztos vaikiškos pirštinės, skirtos 3-4 metų amžiaus vaikams. Megzta rankomis iš rausvos spalvos alpakų vilnos. Alpakų vilna garsėja švelnumu, minkštumu ir šiluma. Minkštos pirštinės nevaržo vaiko judesių ir yra draugiškos jo odai. Pirštinės papuoštos medinėmis rožinės spalvos gėlytėmis. 

Ilgis: 16 cm.

Plotis: 7,5 сm.

Amžius: 3-4 metai.

Siūlų sudėtis: 100% alpakų vilna.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis
Išparduota

Rausvos pirštinės vaikui – tai dailus rankų darbo gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės alpakų vilnos. Alpakų vilna yra net 6 kartus šiltesnė už avių vilną ir neturi vilnai būdingo kvapo. Mezginiai iš šios vilnos puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, šildo ir leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Pirkdami vaikui pirštines, numegztas iš natūralios vilnos, išvengsite papildomų išlaidų perkant vienas pirštines pavasariui ir rudeniui, o kitas žiemai. 

Pirštinės megztos virbalais, lygiu raštu. Šias kokybiškas pirštines galite dovanoti vaikučiui jo vardadienio, pasveikimo po peršalimo, Kalėdų ar kuria kita proga.

Priežiūra: pirštines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite Naudokite vilnos gaminiams skirtas skalbimo priemones. Stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite pirštinių džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

SYVU014