Reklama

Reklama

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Baltos kojinės naujagimiui

9,99 €
Su PVM

Baltos kojinės naujagimiui – tai pirmosios mažylio, ką tik atkeliavusio į šį pasaulį, kojinytės. Jos skirtos užmauti ką tik gimusiam kūdikėliui ir yra tinkamos dėvėti iki 3 mėnesių. Numegztos rankomis iš baltos spalvos alpakų vilnos. Alpakų vilna garsėja švelnumu, minkštumu ir šiluma. Minkštos kojinytės nevaržo mažylio judesių ir yra malonios jo odelei.

Pėdutės ilgis: 9 cm.

Amžius: 0-3 mėn.

Siūlų sudėtis: 100% alpakų vilna.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Baltos kojinės naujagimiui – tai dailus rankų darbo gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės alpakų vilnos. Alpakų vilna yra net 6 kartus šiltesnė už avių vilną ir neturi vilnai būdingo kvapo. Mezginiai iš šios vilnos puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, šildo ir leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Kojinės megztos virbalais, lygiu raštu. 100 % rankų darbas. 

Priežiūra: kojines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite Naudokite kūdikiams draugiškas ir vilnos gaminiams tinkamas skalbimo priemones. Stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite kojinių džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose

SYVU008