Left Banner

Left Banner

Stalo padėkliukas „Melsvė” (3 vnt.)

14,99 €
Su mokesčiais

Stalo padėkliukas „Melsvė” – tai kokybiškas, rankų darbo gaminys, skirtas taurei, puodeliui, vazelei ar žvakidei padėti. Apvalus stalo ir interjero aksesuaras nunertas iš melsvos spalvos poliesterio virvelės. Melsva spalva simbolizuoja amžinybę ir dangų. Padėkliukas yra tvirtas, atsparus trinčiai. Jis lengvai ras vietą jūsų jaukiuose namuose.

Išmatavimai: 16 сm x 0,5 сm.

Siūlų sudėtis: 100 proc. poliesteris.

Pakuotėje 3 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Stalo padėkliukas „Melsvė” gali tapti spalvingu ir žvilgsnį traukiančiu jūsų svetainės ar virtuvės akcentu. Jais ne tik greitai ir dailiai papuošite stalą, bet ir apsaugosite jo paviršių nuo karštų gėrimų poveikio. Stalo aksesuaras lengvai prižiūrimas. Nesiglamžo, nesugeria drėgmės, greitai džiūsta. Padėkliukas yra kokybiškas ir patvarus, 100 % rankų darbas.

Priežiūra: Padėkliuką galima skalbti mašina ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūros vandenyje. Naudokite skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Rekomenduojama džiovinti tvarkingai patiesus ant rankšluosčio, nes gaminio lyginti negalima. Jokiu būdu nedžiovinkite džiovyklėje. 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminys, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYV112
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos