Left Banner

Left Banner

Stalo padėkliukai „Trio“ (3 vnt.)

Stalo padėkliukai „Trio“ (3 vnt.)

14,99 €
Su mokesčiais

Stalo padėkliukai „Trio” – tai kokybiški, rankų darbo gaminiai, skirti taurėms, puodeliams, vazelėms ar žvakidėms padėti. Trikampio formos stalo ir interjero aksesuarai nunerti iš rudos spalvos poliesterio virvelės. Ruda spalva simbolizuoja pusiausvyrą, stabilumą, kuklumą. Tai žemės ir gamtos spalva. Padėkliukai yra tvirti, atsparūs trinčiai. Jie lengvai ras sau vietą jūsų jaukiuose namuose.

Išmatavimai: 16 сm x 16 сm x 16 сm.

Siūlų sudėtis: 100 proc. poliesteris.

Pakuotėje 3 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Stalo padėkliukai „Trio” gali tapti subtiliais jūsų svetainės ar virtuvės akcentais. Jais ne tik greitai ir dailiai papuošite stalą, bet ir apsaugosite jo paviršių nuo karštų gėrimų poveikio. Stalo aksesuarai lengvai prižiūrimi. Nesiglamžo, nesugeria drėgmės, greitai džiūsta. Padėkliukai yra kokybiški ir patvarūs, 100 % rankų darbas.

Priežiūra: Padėkliukus galima skalbti mašina ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūros vandenyje. Naudokite skalbimo priemones, kurių sudėtyje nėra balinančių komponentų. Rekomenduojama džiovinti tvarkingai patiestus ant rankšluosčio, nes gaminių lyginti negalima. Jokiu būdu nedžiovinkite džiovyklėje. 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų, o jų išmatavimai gali svyruoti kelių milimetrų diapazone.

: SYVR004
Paskubėkite! Tik 2 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos