Left Banner

Left Banner

  • −10%
Riešinės su karoliukais “Moteriškumas”
  • −10%

Riešinės su karoliukais “Moteriškumas”

22,94 €
25,49 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Žalios merino vilnos riešinės su karoliukais “Moteriškumas”– elegancijos ir jaukumo duetas toms, kurioms šilta tik tada, kai šilta riešams. Šios riešinės gali būti naudojamos ir kaip papuošalai ar aksesuarai. Jas nesunkiai priderinsite prie įvairios aprangos. 

Šiltos ir puošnios riešinės gali būti nuostabi dovana artimam žmogui. Tokia dovana iškalbinga: ji pasakoja apie jūsų meilę artimui ir apie kūrėjo rūpestį ir kūrybingumą.

Pirkdami šias riešines ne tik suteiksite rankoms šilumą ir išskirtinį stilių, bet ir prisidėsite prie vietinių amatininkų palaikymo.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 15 cm

Plotis: 9 cm

Spalva: žalia

Siūlų sudėtis: 60 proc. merino vilna, 40 proc. akrilas

Karoliukai: baltos spalvos čekiškas biseris

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 2 vnt.

Pristatymas: 1-2 d. d.

d. val. min. sek.
Kiekis

Paskutinė prekė

Riešinės su karoliukais “Moteriškumas” puiki alternatyva, kai vėsu, bet dar nesinori pirštinių. Ypatingai tada, kada reikia liesti šaltą automobilio vairą. Laisvi pirštai leis komfortiškai vairuoti, o uždengtus delnus saugos šilta merino vilna. Net užsukusios į parduotuvę galėsite jų nenusiimti ir patogiai rinktis pirkinius.

Lietuviškas rankų darbo gaminys puoštas įmegztais trikampiais karoliukų raštais – ant kiekvienos riešinės abiejų pusių. Trikampis su žemyn nukreiptu smaigaliu simbolizuoja moteriškąsias savybes. Riešinių raštas sukurtas naudojantis lietuvių liaudies mažosios tekstilės (rinktinių juostų) lobynais. 

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, jie gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukoje.

: SYVI198
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos