Left Banner

Left Banner

  • −10%
Riešinės „Kalėdų sulaukus”
  • −10%

Riešinės „Kalėdų sulaukus”

26,09 €
28,99 €
Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Riešinės „Kalėdų sulaukus” – elegancijos ir jaukumo duetas toms, kurioms šilta tik tada, kai šilta riešams. Iš švelnios ir kokybiškos merino vilnos numegztos riešinės mūvimos per pirštą, todėl šildo ne tik riešus, bet ir dalį pirštų. Juodos spalvos riešinės puoštos baltais kalėdinės žvaigždės žiedais puikiai derės prie įvairių spalvų aprangos.

Pirkdami šias riešines ne tik suteiksite savo rankoms šilumą ir išskirtinį stilių, bet ir prisidėsite prie vietinių amatininkų palaikymo.

Prekė priklauso el. parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 22 cm

Plotis: 8,5 cm

Spalva: juoda

Siūlų sudėtis: 60 proc. merino vilna, 40 proc. akrilas

Karoliukai: baltos spalvos čekiškas biseris

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 2 vnt.

Pristatymas: 1-2 d. d.

d. val. min. sek.
Kiekis

Paskutinė prekė

Riešinės „Kalėdų sulaukus” – puiki alternatyva, kai nesinori pirštinių. Ypatingai tada, kada reikia liesti šaltą automobilio ar dviračio vairą. Laisvi pirštai leis komfortiškai vairuoti, o uždengtus delnus saugos šilta merino vilna. Net užsukusios į parduotuvę galėsite jų nenusiimti ir patogiai rinktis pirkinius. 

Lietuviškas rankų darbo gaminys puoštas įmegztais karoliukais, imituojančiais puansetijos augalo, dar vadinamo „kalėdine žvaigžde“, motyvą – po tris ant kiekvienos riešinės viršutinės dalies. 

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite. Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia:  https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, jie gali nežymiai skirtis nuo matomų nuotraukoje.

: SYVI196
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos

Customers who bought this product: