Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Rausvos megztos riešinės
  • Išparduota

Rausvos megztos riešinės

21,99 €
Su mokesčiais

Rausvos megztos riešinės – tai vieno dydžio, vilnonis ir vienetinis rankų darbo aksesuaras. Elegantiškos riešinės numegztos iš gesintos rožinės spalvos alpakų vilnos. Alpakų vilna garsėja švelnumu, minkštumu ir šiluma. Šios riešinės suteiks išskirtinumo jūsų pamėgtam aprangos stiliui bei puoš ir šildys jus šaltą pavasario, rudens, žiemos dieną ar vėsų vasaros vakarą.

Prekė priklauso el.parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Ilgis: 24 cm.

Siūlų sudėtis: 100% alpakų vilna.

Pakuotėje 2 vnt.

Kiekis

Išparduota

Rausvos megztos riešinės – originalus ir išskirtinis rankų darbo gaminys, pagamintas iš aukščiausios kokybės alpakų vilnos. Aksesuarai, numegzti iš alpakų vilnos puikiai sugeria ir išgarina drėgmę, šildo ir leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Riešinės megztos virbalais, lygiu raštu su 1,5 cm pločio pynute išorinėje plaštakos pusėje. Kairė riešinė paženklinta minimalistiniu gamintojo logotipu. 100 % rankų darbas.

Dailios ir kokybiškos riešinės pradžiugins tiek šilumą mėgstančią, tiek rankų darbo aksesuarus vertinančią moterį ar merginą. Tai puiki dovana mamai, mylimai moteriai ar draugei bet kuria proga.

Priežiūra: riešines geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, jokiu būdu netrinkite Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite jų džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: https://bit.ly/3wwLTWA

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVU005
Out of Stock

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos