Left Banner

Left Banner

  • Nauja
Juodos rankų darbo pirštinės
  • Nauja

Juodos rankų darbo pirštinės

22,49 €
Su mokesčiais

Juodos rankų darbo pirštinės numegztos virbalais iš švelnių vilnos, moheros ir akrilo siūlų. Moheros siūlas pirštinėms suteikia ypatingo švelnumo ir šiek tiek pūkuotą paviršių. Jos suteiks šilumos tiek žvarbiais ir lietingais rudens, tiek atšiauriais žiemos orais. Mezgimo raštas primena eglutę. Delninė pirštinių pusė megzta lygiuoju mezgimu. 

Prekė priklauso el. parduotuvės Syvas.lt vienetinių prekių kategorijai.

Spalva: juoda

Ilgis: 25 cm

Plotis: 9 cm

Siūlų sudėtis: 49% vilna, 10% mohera, 41% akrilas

Pagaminta: Lietuvoje

Pakuotėje: 2 vnt.

Kiekis

Paskutinė prekė

Juodos rankų darbo pirštinės – puikus pasirinkimas, kai norisi šilumos bei natūralumo. Tai ilgaamžis, ekologiškas ir tvarus gaminys, pasižymintis pusvilnei būdingomis savybėmis. Ji tokia pat švelni kaip merinosų ar alpakų vilna. Tad iš jos numegztos pirštinės tiks natūralios vilnos  mikromasažo netoleruojančioms merginoms ir moterims. Juodos rankų darbo pirštinės lengvai derinamos tiek prie tamsių, tiek prie šviesių viršutinių rūbų, kepurių, šalikų ar movų. 

Pirštinės taip pat gali būti praktiška dovana gimtadienio, Kalėdų ar kuria kita proga.

Priežiūra: Geriausia skalbti rankomis šiltu, apie 30°С, vandeniu. Skalbkite atsargiais sukamaisiais judesiais, netrinkite Naudokite vilnai skirtas skalbimo priemones. Gaminių stipriai negręžkite. Vandenį lengvai nuspauskite rankomis. Nedžiovinkite džiovyklėje, saulėje ar padėję ant šilumą skleidžiančių prietaisų. Džiovinkite patiesę ant drėgmę gerai sugeriančio audinio. Plačiau apie vilnos gaminių priežiūrą skaitykite čia: 

Dėmesio: kadangi tai rankų darbo gaminiai, prekė gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose.

: SYVI150
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos