Left Banner

Left Banner

Balta dekoratyvinė pagalvėlė

39,99 €
Su mokesčiais

Balta dekoratyvinė pagalvėlė  – tai žaisminga, keturkampė rankų darbo pagalvėlė, numegzta pirštais (be virbalų) iš 26 mikronų vilnos sluoksnos siūlų. Pagalvėlės mezgamos pagal užsakymus. Jeigu norisi greitų interjero pokyčių, pradėkite nuo pagalvėlių.

Spalva: balta

Išmatavimai: 50x50 cm

Sudėtis: 100% vilna

Vidinė pagalvėlė:  100% medvilnė, užpildas 100% poliesteris

Gamyba: 3-5 d. d.

Pristatymas: 1-2 d. d.

Kiekis

Paskutinė prekė

Balta dekoratyvinė pagalvėlė – puiki interjero detalė, leisianti pagyvinti savo kambarį ir suteikti jam naujumo. Nuobodžiai sofai pagalvėlės suteiks žaismingumo, lovai  ar supamam krėslui – patogumo bei jaukumo. Baltos spalvos pagalvėles lengva priderinti. Jos turėtų arba susilieti su baldų spalva arba kontrastuoti. 

Kaip pačiam nusimegzti baltą dekoratyvinę pagalvėlę?

Pagalvėlė mezgama rankomis, tiksliau pirštais, nenaudojant virbalų.  50x50 cm dydžio kvadrato formos pagalvėlei reikės apie 0,8 kg baltų vilnos siūlų, kurių nusipirkti galite čia: https://bit.ly/3GMNtM3             

ir 40x40 cm dydžio baltos vidinės pagalvėlės. Ją įsigyti galite čia: https://bit.ly/3X2uFOz     

Prieš pradėdami megzti, visą reikalingą vilną išvyniokite iš ritinio. Siūlai neturi būti susisukę ar įtempti. Pradėkite nuo 5 akių pynutės. Akies dydis apie 8 cm. Stenkitės, kad visos akys būtų vienodo dydžio. Taip pat megzdami sekite, kad mezginio akys nesusisuktų. Lygiuoju mezgimu išmegzkite po 10 eilių iš kiekvienos pynutės pusės. Į vidų įdėkite vidinę pagalvėlę. Tada darbinį siūlą perkiškite per kiekvieną akį sekdami, kad „nepabėgtų“ mezginio raštas. Darbinio siūlo galiuką paslėpkite apsukdami apie vidines mezginio akis ir iš išorės nematomoje vietoje keliolika kartų pabaksnokite sausam vėlimui skirta adata.

Kibkite į darbą ir susikurkite jaukias interjero puošmenas savomis rankomis. Beje, tai ir puiki rankų darbo dovana jums brangiai moteriai bet kuria progaǃ

Kodėl naudinga išmokti megzti pirštais?

Mokslininkų įrodyta, kad mezgimas yra toks pats efektyvus streso paleidimo būdas kaip ir mankšta ar pasivaikščiojimas gryname ore. Mezgant šiais storais vilnoniais siūlais virbalai nereikalingi. Galima megzti plikomis rankomis. Pirštų galuose esantys nervai yra susiję su smegenų dalimi, reguliuojančia žmogaus psichiką ir vidaus organų veiklą. Megzdami pirštais mes itin stipriai masažuojame juose esančius jutimo receptorius taip sumažindami psichologinę įtampą.

Ilgesnį laiką trunkantis švelnios ir minkštos vilnos sluoksnos lietimas, mezginio akių formavimas ir glostymas suteikia daug malonių pojūčių ir gerų emocijų. O rezultatas dar ilgą laiką džiugins širdį ir įkvėps kūrybai.  

Na, o jeigu stinga laiko, noro ar dar kažko, užsisakykite ją pas mus.

: SYVPA003
Paskubėkite! Tik 1 vnt. liko

Visas pristatymo sąlygas rasite čia: https://syvas.lt/content/pristatymo-salygos